Skocz do zawartości

Gasbank - mocowanie do podłogi bakisty (pytania świeżaka)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

dzisiaj w końcu pierwszy raz napełniłem gasbanka, nie miałem żadnych trudności ze strony pracowników Orlenu w Jeleniej Górze, nawet pan z obsługi wyszedł zobaczyć jak to wyglada bo widział pierwszy raz. Zawiozłem pod dom i podczas montażu w baliście okazało się że te ograniczniki na podłodze nie pasują (Hobby). Prośba Koleżeństwa o poradę, czy są może jakieś dedykowane stopki żeby butla pasowała, czy może jednak muszę te stopery wykręcić? Bo nie podoba mi się że da się przesunąć zamocowaną butlę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AgaBartek napisał(a):

Cześć, 

dzisiaj w końcu pierwszy raz napełniłem gasbanka, nie miałem żadnych trudności ze strony pracowników Orlenu w Jeleniej Górze, nawet pan z obsługi wyszedł zobaczyć jak to wyglada bo widział pierwszy raz. Zawiozłem pod dom i podczas montażu w baliście okazało się że te ograniczniki na podłodze nie pasują (Hobby). Prośba Koleżeństwa o poradę, czy są może jakieś dedykowane stopki żeby butla pasowała, czy może jednak muszę te stopery wykręcić? Bo nie podoba mi się że da się przesunąć zamocowaną butlę.

Zdjęcia pls;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2024 o 22:34, Bercik77 napisał(a):

Zdjęcia pls;)

IMG_4165.thumb.jpeg.e64b8a753a2935a0361da2f08c4c6db6.jpeg

IMG_4166.thumb.jpeg.860c39cecc4353f5cf6575f0bde21959.jpeg

IMG_4167.thumb.jpeg.2b7e05b199c5f49fa12c10415b564909.jpeg

podstawa gasbanka nie pasuje do tych uchwytów w podłodze plus butla nie może być oparta o to przetłoczenie w rancie bakisty bo ma trochę inny kształt na górze i klapa bakisty nie domyka się przez poprzeczną belkę. No i przez to trochę mało stabilne jest to trzymanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, AgaBartek napisał(a):

bo ma trochę inny kształt na górze i klapa bakisty nie domyka się przez poprzeczną belkę.

Tutaj to raczej tylko mniejsza butla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bercik77 napisał(a):

Tutaj to raczej tylko mniejsza butla.

Tzn. mieszczę się ale bez tych ograniczników. 

12 minut temu, jacek00 napisał(a):

No to wykręć te uchwyty i albo wywal, albo zamontuj tak aby pasowały. Co to za problem? 

Hehe żaden. Ale pytam się o takie pierdoły bo nie mam wiedzy. Nie chcę zrobić czegoś co okaże się herezją jakąś. Usunę. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja te ograniczniki w swojej odkreciłem i ustawiłem tak żeby pod butle pasowały, nie wywalałem bo to zawsze dodatkowa stabilizacja butli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, seba73r napisał(a):

ja te ograniczniki w swojej odkreciłem i ustawiłem tak żeby pod butle pasowały, nie wywalałem bo to zawsze dodatkowa stabilizacja butli

Dokładnie tak - też tak zrobiłem :ok:

Dodatkowo przez te ograniczniki można przeciągnąć paski, które przytrzymują butlę w pionie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.