Skocz do zawartości

Historia edycji

eastnomad

eastnomad

Jeszcze takie pytanie dotyczące zabezpieczenia połączenia między akumulatorem (Volt LifePo4 100Ah) a przetwornicą (tu Victron 12V 1200/2000). Tu jak liczę ten maksymalny prąd jaki może pójść na tym połączeniu to wychodzi mi 166A. Czy zabezpieczenie powinienem zrobić na bezpieczniku minimalnie wyższym 175A czy jednak mniejszym 150A. Nie planuję tam nawet w piku by moc szła powyżej tych 1200W (max. 1500W) ale pytanie czy lepiej ten bezpiecznik dać minimalnie mniejszy czy jednak większy? A może jestem całkowicie w będzie w tym swoim myśleniu?

eastnomad

eastnomad

Jeszcze takie pytanie dotyczące zabezpieczenia połączenia między akumulatorem (Volt LifePo4 100Ah) a przetwornicą (tu Victron 1200/2000). Tu jak liczę ten maksymalny prąd jaki może pójść na tym połączeniu to wychodzi mi 166A. Czy zabezpieczenie powinienem zrobić na bezpieczniku minimalnie wyższym 175A czy jednak mniejszym 150A. Nie planuję tam nawet w piku by moc szła powyżej tych 1200W (max. 1500W) ale pytanie czy lepiej ten bezpiecznik dać minimalnie mniejszy czy jednak większy? A może jestem całkowicie w będzie w tym swoim myśleniu?

eastnomad

eastnomad

Jeszcze takie pytanie dotyczące zabezpieczenia połączenia między akumulatorem (Volt LifePo4 100Ah) a przetwornicą (tu Victron 1200/2000). Tu jak liczę ten maksymalny prąd jaki może pójść na tym połączeniu to wychodzi mi 166A. Czy zabezpieczenie powinienem zrobić na bezpieczniku minimalnie wyższym 175A czy jednak mniejszym 150A. Nie planuję tam nawet w piku by moc szła powyżej tych 1200W (max. 1500W) ale pytaanie czy lepiej ten bezpiecznik dać minimalnie mniejszy czy jednak wiekszy? A może jestem całkowicie w będzie w tym swoim myśleniu?

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.