Skocz do zawartości

Przewodowa Kamera Cofania do przyczepy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakładam temat bo nigdzie nic nie ma, na grupie, na innych grupach, na fb, od roku szukam kamery cofania i WiFi czy radiowe może do busa czy kampera się nadadzą ale do przyczepy kempingowej już nie, a kamery na przewodzie po zamówieniu okazują się, kamerami z przewodem do niewiadomo czego, mi nie przeszkadza czy ona będzie załączana z wstecznego czy tez z panela, czy długi czy krótki przewód tylko żeby dalo go się przedłużyć a nie przewody były z folii i proszku, czy ktoś już coś przerabiał albo jest w stanie dać mi nazwę sprzętu który się nada a zrobię jakiś film dla potomnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MARKON napisał(a):

żeby dalo go się przedłużyć

To się nazywa przejściówka BNC-W/S. Można przedłużyć do 100 metrów, nawet drutem kolczastym.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2024 o 03:17, piotrowin napisał(a):

To się nazywa przejściówka BNC-W/S. Można przedłużyć do 100 metrów, nawet drutem kolczastym.
 

To ten przewód co idzie od kamery do monitora  jest 2pin 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2024 o 16:31, piotrowin napisał(a):

Np. poglądowo: https://allegro.pl/oferta/przejscie-bnc-w-s-bnc-na-kabel-2-zyly-abcv-5757601110

przy kamerze jedna kostka, przy monitorze druga, łączysz przewodem 2-żyłowym

W czym problem?

Kamera kupiona,  jest przewód 3 żyłowy, łączysz żółty czincz z kamera a druga stronę z monitorem oczywiście nic to nie da bo od monitora odchodzi +i - na szczęście też na złączu, przy żółtym czincz też jest plus ale jego będę pobierał że wstecznego przyczepy a wstecznego jeszcze nie mam też będę go dawał dodatkow, auto ogarnięte, została przyczepa na dziś no i robię filmik zobaczymy jak wyjdzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie kombinujesz...

Kamera ma zasilanie '+' i '-' (czerwony i czarny) oraz cinch dla video (gorący i masa). Monitor tak samo.
Zasilanie bierzesz skąd chcesz, z przyczepy, samochodu, bateryjki - dla kamery i monitora może być z różnych miejsc.
Przejściówka BNC służy do połączenia cinchy, do 100 metrów pomiędzy punktami, po zwykłym drucie (nie musi być przewód video). Idź do sklepu z elektroniką czy z alarmami, dokupisz najrozmaitsze przejściówki.
Czego jeszcze nie rozumiesz? Co tutaj ma nie wyjść?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, piotrowin napisał(a):

Strasznie kombinujesz...

Kamera ma zasilanie '+' i '-' (czerwony i czarny) oraz cinch dla video (gorący i masa). Monitor tak samo.
Zasilanie bierzesz skąd chcesz, z przyczepy, samochodu, bateryjki - dla kamery i monitora może być z różnych miejsc.
Przejściówka BNC służy do połączenia cinchy, do 100 metrów pomiędzy punktami, po zwykłym drucie (nie musi być przewód video). Idź do sklepu z elektroniką czy z alarmami, dokupisz najrozmaitsze przejściówki.
Czego jeszcze nie rozumiesz? Co tutaj ma nie wyjść?

 

Gdzie napisałem że nie rozumiem ?? Napisałem że muszę to zrobić troszkę inaczej i zrobiłem, działa ale problem okazał się nie w moim podłączeniu a w kamerce jest uszkodzona poszła w reklamację 

20240512_182153.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.