Skocz do zawartości

Historia edycji

ed

ed

Niejako pośrednio zostałem wywołany do tablicy. Z Jurkiem oglądaliśmy tą przyczepę, sam osobiście leżałem pod nią i zaskoczony jestem tymi zdjęciami. Nie rozumiem jak można było przeoczyć to co widać na zdjęciach. (Szkoda, że przy nich nie ma widoku miarki centymetrowej) Jak pamiętam cała podłoga była pokryta czarna farbą i była jednolita i twarda. Myślę, że nie od rzeczy jak piszą poprzednicy byłoby zadzwonić do sprzedawcy i przedstawić swoje racje. Nie bronię sprzedawcy i rozumiem kupującego, ale chyba w pierwszej kolejności trzeba było ze sprzedającym się skontaktować i po uzyskaniu jego opinii (sprzedaje przyczepy używane i nie o wszystkim może wiedzieć) rozmawiać o możliwości np dogadania się w tej sprawie. 

ed

ed

Niejako pośrednio zostałem wywołany do tablicy. Z Jurkiem oglądaliśmy tą przyczepę, sam osobiście leżałem pod nią i zaskoczony jestem tymi zdjęciami. Nie rozumiem jak można było przeoczyć to co widać na zdjęciach. Jak pamiętam cała podłoga była pokryta czarna farbą i była jednolita i twarda. Myślę, że nie od rzeczy jak piszą poprzednicy byłoby zadzwonić do sprzedawcy i przedstawić swoje racje. Nie bronię sprzedawcy i rozumiem kupującego, ale chyba w pierwszej kolejności trzeba było ze sprzedającym się skontaktować i po uzyskaniu jego opinii (sprzedaje przyczepy używane i nie o wszystkim może wiedzieć) rozmawiać o możliwości np dogadania się w tej sprawie. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.