Skocz do zawartości

TV w przyczepie rzutnik


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MatzZ napisał(a):

Witam

 

Dla zainteresowanych zamiast telewizora wyświetlacza, polecam rzutnik, roleta w przyczepie odpieprza swoją robote, naprawdę warto tuner dvbt plus rzutnik pobór 20w. 

IMG-20240302-WA0015.jpeg

I sąsiedzi z przyczepy obok oglądają. Trzeba ostrożnie repertuar dobierać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Piotrekm13 napisał(a):

I sąsiedzi z przyczepy obok oglądają. Trzeba ostrożnie repertuar dobierać. ;)

I wystarczy jeden rzutnik na cały kemping :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa na odpoczynek. Też bym nie wytrzymał łekendu bez kolejnej dawki rządowo-korporacyknej indoktrynacji, albo następnego odcinka hamerykańskiej odmóżdżającej miazgi 😹😹😹😂😂😂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Łza Włóczynutka napisał(a):

Super sprawa na odpoczynek. Też bym nie wytrzymał łekendu bez kolejnej dawki rządowo-korporacyknej indoktrynacji, albo następnego odcinka hamerykańskiej odmóżdżającej miazgi 😹😹😹😂😂😂

 

No co ty. Teraz się ogląda Trudne sprawy a nie tam jakieś fiu bździu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak w lipcu 1982 prawie cały kemping w Dębkach oglądał mecze na naszym 8calowym czarnobiałym TV...

To były czasy wspólnot karawaningowych 🥰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie o czymś takim myślę. Ten tuner mi zbędny, bo nie mam zamiaru oglądać TV, ale planuję czasem na wyjeździe nieco popracować na kompie, żeby móc przesłużyć pobyt. No i myślałem początkowo o TV, ale doszedłem do wniosku, że niewielki rzutnik miałby nieco więcej elastyczności - mogę go umieścić gdziekolwiek. Co do oglądania przez sąsiadów, to raczej rolety nie przepuszczą widoku. One są pokryte PCV. Natomiast w przedsionku, to już inna kwestia. A jakby doszło do tego, że faktycznie sąsiedzi chcą coś pooglądać razem, to się prześcieradło rozwiesi i będzie wielki TV. Ale na razie tylko myślę. Jak przypuszczam kolega @MatzZ tutaj chciał coś zareklamować, ale nie do końca to wyszło - nie widzę info nt tego rzutnika - co to za jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wątpliwości, czy to się nadaje do pracy, jeszcze nie widziałem rzutnika, który by miał akceptowalną jakość obrazu. Do oglądania filmów spoko, ale jak potrzebujesz jakieś detale, mniejsze czcionki, to jest cienko, nawet w takich rzutnikach za parę tysięcy zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Samsung Frestyle. Jakość - konia od słonia odróżnisz. Dzieci się cieszą, ze znajomymi w przedsionku można YT pooglądać przy winie. To tyle. Gadżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat mam dość dobre doświadczenia z rzutnikami. Niestety - na ogół firmowe, nie pamiętam wszelkich wersji. Ale właśnie dość dobrze mi się pracowało. Niestety, jak w przyczepie wielkość obrazu będzie musiała być ograniczona to i z rozdzielczości pewnie trzeba będzie zrezygnować, bo czcionka będzie mniejsza od porów w rolecie ;) Ale jak już bym wyszedł do przedsionka, wtedy może być nieco lepiej - można sobie pozwolić na większy rozmiar. Tylko to ciągle rozważania teoretyczne. Dlatego pytam, czy ktoś już przećwiczył z konkretnym rzutnikiem takie zabawy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Michalc3 napisał(a):

No ja akurat mam dość dobre doświadczenia z rzutnikami. Niestety - na ogół firmowe, nie pamiętam wszelkich wersji. Ale właśnie dość dobrze mi się pracowało. Niestety, jak w przyczepie wielkość obrazu będzie musiała być ograniczona to i z rozdzielczości pewnie trzeba będzie zrezygnować, bo czcionka będzie mniejsza od porów w rolecie ;) Ale jak już bym wyszedł do przedsionka, wtedy może być nieco lepiej - można sobie pozwolić na większy rozmiar. Tylko to ciągle rozważania teoretyczne. Dlatego pytam, czy ktoś już przećwiczył z konkretnym rzutnikiem takie zabawy...

 

posiadam rzutnik XGIMI MoGo 2 Pro więc jak na mobilny to raczej z górnej półki . Nie używam go do niczego poza oglądaniem Netflixa i Youtuba do pracy wolę laptopa.

w sypialni kampera sprawdza się zamiast TV , można też puścić coś na zewnątrz ale żeby jasność obrazu była dobra musi być ciemno więc jak zamierzasz pracować w nocy to OK bo w dzień to raczej będzie słabo ;)

WhatsAppImage2024-03-07at15_44_23.thumb.jpeg.d9de97d55293b7e1f50c8bc8ec3eb2f2.jpeg

WhatsAppImage2024-03-07at15_43_48.thumb.jpeg.9267e50e10733b042690fd9b53ca8a6a.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie - czyli  nie tyle rozdzielczość, co jasność. Tego się obawiałem. Odpowiednia jasność powoduje też wzrost $. Rozdzielczości teraz są już za niewielkie pieniądze sensowne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michalc3 napisał(a):

Ano właśnie - czyli  nie tyle rozdzielczość, co jasność. Tego się obawiałem. Odpowiednia jasność powoduje też wzrost $. Rozdzielczości teraz są już za niewielkie pieniądze sensowne...

powiem tak , nawet stacjonarne projektory ( o przenośnych nie wspominam ) w kwotach  po kilka grubych tyś PLN nie dają wystarczającej jasności  żeby na tym komfortowo pracować  w dzień w otwartym pomieszczeniu  .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.