Skocz do zawartości

Lusterka dodatkowe Jeep Grand Cherokee wk2


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam lusterek dedykowanych do samochodu. Nie znalazłem nic ciekawego. Zależy mi na tym, żeby mocowanie nie rysowało po obudowie lusterka. 

Z lusterek uniwersalnych rozważam Emuk Universal pro (nie wiem jak z drganiami i czy mocowanie nie zniszczy lakieru na lusterku) 

Jeep Grand Cherokee wk2 2014

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam w WK2 z 2017 r. tych lusterek i polecam, sprawdzają się idealnie i są polecane na forum - Reich Speed Fix

Przykładowy link allegro - Lusterka do holowania przyczepy dodadkowe Reich Speed Fix 2szt płaskie 528-2900001 za 355 zł z Grodzisk Mazowiecki - Allegro.pl - (15176743264)

 

image.thumb.jpeg.629229cf4b7e56190014f5319da67420.jpeg

Edytowane przez roro
+foto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem też i o nich
Nic nie niszczą lusterek? Ani nie drgają?
Emuk Universal pro  podoba mi się, że można je ustawić w pozycji pionowej.
Z kolei te Reichy mają 2 punkty podparcia i widzę, że są sprawdzone na Jeepie
Jak nikt się nie zgłosi zachwalając Emuki to skuszę się na takie jak Ty masz
Dzięki za opinię :ok:

Emuk.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie rysują, mają takie fajne bezpieczne gumki jak dokręcasz. Też możesz je zamontować u dołu i też w pionie. Zauważ, że to ramie jest „łamane” i można je dopasować do innych lusterek. Sprawdziły się też w Land Cruiser 150, BMW X5 E70 i Rav4 tak jakbyś miał zamiar zmienić kiedyś jeepa na coś innego :-) Konfiguracja dowolna, ale mi akurat w jeepie pasują tak jak na foto. Nie namawiam do nich, ale myślę że dużo osób ich używa.

Z Land cruiser też znalazłem foto: 

image.thumb.jpeg.d0837af5b0ff7b8399dbed91743a8612.jpeg

Edytowane przez roro
. (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Milenco Aero , nie rysują lakieru bo mocowanie mają gumki i to takie z klejem jak uchwyty do telefonu na szybę.

 

Ogólnie polecam ale mają tendencję do drgania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam lusterka EMUK ale w wersji XL. Znalazłem je na stronie producenta i tam zamówiełm. Widocznośc w tych lusterkach jest rewelacyjna. Nie tylko widzisz na szerokość ale także widzisz wysokość przyczepy, coś czego inne lusterka nie mają. Polecam BARDZO.

Na zdjęciu widać jak w lusterku samochodu nie widać dachu przyczepy a w emuku widać wszystko. Docenisz jak się będziesz po mieście przeciskał i patrzył czy o znak nie zahaczysz.

image.thumb.png.95a7f3017a35292d4d346c242a03e1fd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Emuk Universal Pro, szybko i łatwo się montuje, powinny pasować niemal do każdego auta, trochę upierdliwa regulacja ale może inne też tak mają (nakrętkę dokręcasz kluczem), minimalnie drgają.
Ale jak wspominałem nie mam odniesienia do innych lusterek, dla mnie są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem Reich Speed Fix
Na razie zrobiłem z przyczepą 20 km (od sprzedawcy do domu) i są spoko, nic się nie trzęsie.
Fajnie, że można je ustawić też pionowo

Dzięki wszystkim za opinie :ok:

Edytowane przez bambo86 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.