Skocz do zawartości

Zamki wkładki i kluczyki do Tabberta


Lisu94

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z zamkami ale nie będę już dopisywał do tematu znanego przez wielu z Was na temat akumulatora i ładowania a który popłynął w stronę gazu i holownika.

Mam tabberta Puccini z 2012, wg DR jest to W28. Ciężko chodzi zamek w drzwiach, w bakiście wogóle nie mogę obrócić kluczyka (może wkładka nie ta) i mam tylko jeden kluczyk bez zapasu. Czy orientuje się ktoś czy można dokupić kluczyk i wkładki po nr z kluczyka? Ktoś mi kiedyś coś takiego powiedział ale nie wiem ile w tym prawdy. I gdzie szukać ew. Chciałem kupić komplet nowych 3 wkładek (tylko tyle zamków jest w puccini ze względu na brak drzwiczek i schowków z zewnątrz) wraz z kluczykami ale też nie mogę znaleźć typowych do tabberta. Chyba, że wszystkie wkładki we wszystkich przyczepach są takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjecie zamka z przodu. Prawdopodobnie to standard. Dodatkowo proponuje odrdzewiaczem potraktować. Jak ruszy to wyjąć wkladkę i dokładnie oczyść. U mnie po 2 latach wkładka stanęła i pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lisu94 napisał(a):

Mam problem z zamkami ale nie będę już dopisywał do tematu znanego przez wielu z Was na temat akumulatora i ładowania a który popłynął w stronę gazu i holownika.

Mam tabberta Puccini z 2012, wg DR jest to W28. Ciężko chodzi zamek w drzwiach, w bakiście wogóle nie mogę obrócić kluczyka (może wkładka nie ta) i mam tylko jeden kluczyk bez zapasu. Czy orientuje się ktoś czy można dokupić kluczyk i wkładki po nr z kluczyka? Ktoś mi kiedyś coś takiego powiedział ale nie wiem ile w tym prawdy. I gdzie szukać ew. Chciałem kupić komplet nowych 3 wkładek (tylko tyle zamków jest w puccini ze względu na brak drzwiczek i schowków z zewnątrz) wraz z kluczykami ale też nie mogę znaleźć typowych do tabberta. Chyba, że wszystkie wkładki we wszystkich przyczepach są takie same?

Możesz po winie zamówić same wkładki. Ja płacłem chyba 30 zł za wkładkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Bercik77 napisał(a):

Zrób zdjecie zamka z przodu. Prawdopodobnie to standard. Dodatkowo proponuje odrdzewiaczem potraktować. Jak ruszy to wyjąć wkladkę i dokładnie oczyść. U mnie po 2 latach wkładka stanęła i pomogło.

Wczoraj potraktowałem wd40. Zobaczymy w poniedziałek i wtedy też fotkę zrobię. Dzisiaj zauważyłem, że zamek w drzwiach też się nie rygluje za każdym razem. Do niego też muszę zajrzeć. Chyba będzie najlepiej jak wyjmę wkładki, zrobię fotki i pomierzę. Wtedy może szybciej się dobierze.

14 godzin temu, jacek00 napisał(a):

Możesz po winie zamówić same wkładki. Ja płacłem chyba 30 zł za wkładkę

Gdzie zamawiałeś? Knaus i Tabbert jedna grupa więc spróbuję tam gdzie Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lisu94 napisał(a):

 

Gdzie zamawiałeś? Knaus i Tabbert jedna grupa więc spróbuję tam gdzie Ty.

U Wadowskich, zamawiałem wkładki pod mój oryginalny klucz. Czekałem chyba z 2 tygodnie na realizację zamówienia. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.