Skocz do zawartości

OW Anpol w Starym Oleśnie


wkizet

Rekomendowane odpowiedzi

Przebywał może ktoś z szanownych forumowiczów, może ktoś mieszka w okolicy?

Ich strona www to http://anpol.net.pl/pl/about_us

W sumie patrząc na ich galerię zdjęć, to niewiele można osądzić, no chyba, że może być zbyt głośno.

Chciałbym się dowiedzieć conieco o sanitariatach, ogólnej atmosferze, miejscach kempingowych, możliwości powędkowania.

Dla mnie ten ośrodek, to jakieś niecałe 3 godziny jazdy, na dłuższe weekendy byłby jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam kilka razy w tym raz z przyczepą. Ośrodek ładnie położony, ale pełni rolę kąpieliska dla okolicy więc ludzi przyjeżdża mnóstwo i jest tłok. O wędkowaniu to raczej zapomnij. Co jakiś czas w weekendy robią różne imprezy masowe (zloty motocyklistów, koncerty) więc wtedy jest mega głośno ale i ciekawie

Na kilka dni można zawitać ale na dłuższy pobyt to moim zdaniem byłoby nudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam! W Anpolu jest właśnie tak jak pisze Andrzej,. Z całą pewnością miejsce nie nadaje się na spokojny, rodzinny, rekreacyjny wypoczynek. Natomiast rozrywkowi i szukający gwaru mogą się tu w weekendy fajnie zabawić. Ja bywam tam od czasu do czasu - mam zaledwie 20 km. Byłam tam przed 15 laty w domkach - sanitariatów miło nie wspominam, ale przez 15 lat wiele się na pewno zmieniło. Byłam tam również na weselu - i taka niespodzianka może was spotkać, oraz wiele razy w okresie zimowym na łyżwach. Imprezy plenerowe w okresie letnim odbywają się niemal co sobotę, ale jest to miejsce spotkań głównie młodzieży z okolicznych miejscowości. Nawet w okresie zimowym odbywają się party na łyżwach. Zimą organizują ponadto zajefajne kuligi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na odpoczynek tam sie nie wybieraj..., jak chcesz miec glosna muzyke, kandydatow do spacyfikowania za wyglad, kiepskiego dj'a z okolicznej wsi, zlot vw i opli po garazowym tunningu gdzie wartosc paliwa w baku przewyzsza wartosc auta,tez czy niezby ciekawe ale za to drogie jedzenie... to mozesz tam jechac...

 

owszem w dzien mozna pojechac z dzieckiem tam w tygodniu bo jest tam dla dzieci troche miejsca - ale w sloneczny weekend to masakra, na glupie frytki trzeba czekac 20 minut

 

pozatym nie ublizajac nikomu ze slaska tam przyjezdzaja od lat jedni i ci sami gornoslazacy ktorzy o higienie i porzadku to nigdy nie slyszeli...

 

p.s.: wiekszosc tam idzie zalatwic potrzebe fizjologiczna do wody bo sanitariaty nieciekawe i przy tloku kolejki nie do zniesienia :ok:

 

to co napisalem to moze wydawac sie drastyczne ale wystarczy wpisac sobie na tubie haslo anpol i mozna zobaczyc jak bawi sie tam zlota polska mlodziez....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośrodek ładny , ale ten Tupolew trochę mnie przeraża. :ok:

Bliżej masz Gacki , na wypoczynek to jedne z lepszych miejsc.

Cisza i spokój , powędkować można (regulamin i woda PZW) , a nawet coś o nurkowaniu słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.