Skocz do zawartości

Zakonczenie sezonu 2023 Camping Nasza Dolina - Ktos sie wybiera ? ?


Rekomendowane odpowiedzi

Uważajcie bo tam właściciele. w obawie, że zniszczycie im trawę nie pozwalają stawiać przyczepy tam gdzie byście chcieli. Uzyskaliśmy zgodę dopiero po bardzo stanowczym powiedzeniu tylko tu. (to opis bardzo skrótowy)

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ed napisał(a):

Uważajcie bo tam właściciele. w obawie, że zniszczycie im trawę nie pozwalają stawiać przyczepy tam gdzie byście chcieli. Uzyskaliśmy zgodę dopiero po bardzo stanowczym powiedzeniu tylko tu. (to opis bardzo skrótowy)

To jak z tą ortografią ? :)

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2023 o 19:42, Tofel napisał(a):

Tylko chyba ceny jeszcze nie ustalono.

Koszt załogi zraz z oplata zlotowa 300zl / koszt obejmuje ekipę 3 osobowa + zestaw/

Każda dodatkowa osoba –  30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2023 o 11:26, ed napisał(a):

Przepraszam - błąd poprawiłem, ale temat trawy nie jest obarczony błędem.

Masz rację ale to jeden z kempingów na którym stanowczo odradzam rozkładania jakichkolwiek wykładzin, mat itp. a spacer bosych stópek po tak ładnym trawniku to przyjemność więc wcale się nie dziwię że o to dbają. Większym problemem jest dla mnie brak wystarczającej mocy przyłączy elektrycznych... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gajny napisał(a):

Masz rację ale to jeden z kempingów na którym stanowczo odradzam rozkładania jakichkolwiek wykładzin, mat itp. a spacer bosych stópek po tak ładnym trawniku to przyjemność więc wcale się nie dziwię że o to dbają. Większym problemem jest dla mnie brak wystarczającej mocy przyłączy elektrycznych... 

A co powiesz  namiotowcom? Mają stawiać swoje domki w powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gajny napisał(a):

Masz rację ale to jeden z kempingów na którym stanowczo odradzam rozkładania jakichkolwiek wykładzin, mat itp. a spacer bosych stópek po tak ładnym trawniku to przyjemność więc wcale się nie dziwię że o to dbają.

Tylko mając np psa - zaraz mamy w kamperze trawkę, rosę, błoto...

Ten sam przypadek, miałem niedawno na kempingu w Kaziemierzu Dolnym - na mopie w drodze do domu odkurzaliśmy kampera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam raz i nie widziałem żeby ktokolwiek miał tam problem, były namioty, maty, przedsionki... może coś się zmieniło. Dla mnie całą idea karawaningu to możliwość wyboru więc gdyby mi tam nie odpowiadało to po prostu bym tam nie jechał i myślę że każdy sam to powinien ocenić, na ogół dzwonię zawsze na pole przed przyjazdem i dopytuję o szczegóły jeśli coś mi śmierdzi to zmieniam kierunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywam na tym kempingu często , i nigdy nikt nie zwracał mi uwagi co do ustawiania  , czy rozstawiania .Trawa jest zadbana ,ładna i zawsze pięknie przystrzyżona .Właściciele  sympatyczni oraz uprzejmi . Nigdy nie zabraniali rozłożyć podłogi , czy markizy .Atmosfera jest przyjazna i zawsze z chęcią powracamy w ich gościnę .Polecam ten kemping i żałuję że nie będę mógł uczestniczyć w imprezie zakończeniu sezonu  ,i że nie zasmakuję przepysznych potraw Anety i Artura Boczków . :)

Zbyszek Bianco 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, zbyszekbianco napisał(a):

Bywam na tym kempingu często , i nigdy nikt nie zwracał mi uwagi co do ustawiania  , czy rozstawiania .Trawa jest zadbana ,ładna i zawsze pięknie przystrzyżona .Właściciele  sympatyczni oraz uprzejmi . Nigdy nie zabraniali rozłożyć podłogi , czy markizy .Atmosfera jest przyjazna i zawsze z chęcią powracamy w ich gościnę .Polecam ten kemping i żałuję że nie będę mógł uczestniczyć w imprezie zakończeniu sezonu  ,i że nie zasmakuję przepysznych potraw Anety i Artura Boczków . :)

Zbyszek Bianco 

Tobie nie, a mnie tak. I każdy zostaje przy swoim:bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.