Skocz do zawartości

Historia edycji

ed

ed

8 godzin temu, Bili84 napisał(a):

ed dziękuję za Twoją szczerość i za udział w konwersacji. Może i się na wszystkim się nie znam ale zawsze przed oddaniem do fachowca próbuje wyszukać problem i go rozwiązać własnymi rękoma. Jeżeli widzę, że raczej nie podołam z usterką to nie ruszam aby nie narobić gorszego "bigosu" specjaliście. A jeżeli chodzi o TV to raczej tam nic nie wybuchnie, więc za pomocą kolegów z forum myślę że uporam się z moją zagadką. Ale pomimo wytyku mojej niewiedzy i tak dziękuję Ci za posta??.

To teraz fachowo. Przyczynami nie działania Twojego TV mogą być:

1. Brak zasilania wzmacniacza antenowego. Zasilanie realizowane jest koncentrycznym kablem sygnałowym. Wystarczy je sprawdzić przy antenie. To może mieć związek z uszkodzeniem zasilacza antenowego.

2. Uszkodzenie wzmacniacza antenowego.

3. Przerwa na kablu sygnałowym.

4.  Zaśniedziałe styki przy antenie.

5. O mierniku poziomu sygnału nie piszę bo dotąd wszystko działało - antena nie została obrócona.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

ed

 

ed

ed

8 godzin temu, Bili84 napisał(a):

ed dziękuję za Twoją szczerość i za udział w konwersacji. Może i się na wszystkim się nie znam ale zawsze przed oddaniem do fachowca próbuje wyszukać problem i go rozwiązać własnymi rękoma. Jeżeli widzę, że raczej nie podołam z usterką to nie ruszam aby nie narobić gorszego "bigosu" specjaliście. A jeżeli chodzi o TV to raczej tam nic nie wybuchnie, więc za pomocą kolegów z forum myślę że uporam się z moją zagadką. Ale pomimo wytyku mojej niewiedzy i tak dziękuję Ci za posta??.

To teraz fachowo. Przyczynami nie działania Twojego TV mogą być:

1. Brak zasilania wzmacniacza antenowego. Zasilanie realizowane jest koncentrycznym kablem sygnałowym. Wystarczy je sprawdzić przy antenie. To może mieć związek z uszkodzeniem zasilacza antenowego.

2. Uszkodzenie wzmacniacza antenowego.

3. Przerwa na kablu sygnałowym.

4.  Zaśniedziałe styki przy antenie

Pozdrawiam i życzę powodzenia

ed

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.