Skocz do zawartości

Pozostawienie przyczepy na Węgrzech


Grześ Wili

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry.  Proszę o informację czy zostawiał ktoś z forumowiczów przyczepę kempingową na dłuższy okres na Węgrzech? Chciałbym zostawić na około dwa tygodnie i jechać na Chorwację bez przyczepy i w drodze powrotnej zabrać przyczepkę i  zostać parę dni w Hajduszoboszlo. Ewentualnie zastanawiam sie czy na campingu jest możliwość pozostawienia przyczepy na parceli lub gdzieś obok? Jeżeli był już taki temat to proszę o wskazanie ponieważ nie mogę znależć.

Za wszelkie wskazówki serdecznie dziękuję :)

Edytowane przez Grześ Wili (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Misio napisał(a):

W Bogacsu znajomi zostawiali... siedzieli w przyczepie przez tydzień potem na tydzień wracali do PL do pracy i znowu powrót na baseny...

Myślałem o Bogacu, jednak trzeba by się sporo wrócić a tego nie chciałem. Wolałbym pozostawić budkę w okolicach Hajduszoboszlo :)

3 godziny temu, chris_66 napisał(a):

większość kempingów przechowa budę, w hajdoszoboszlo też,

ja zostawiałem u znajomych kikla razy, ale to się nie liczy

Napiszę do Hajduszoboszlo na kemping i zobaczymy co odpiszą? Przede wszystkim zastanawiam sie jaki może być koszt pozostawienia samej przyczepki na kempingu np. na parceli lub ewentualnie poza nią? Choć ja nie kojarzę na kempingu w Hajduszoboszlo miejsca gdzie można zostawić przyczepkę np, na dwa tygodnie poza parcelką

Edytowane przez Grześ Wili (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 

My właśnie w tym roku odwiedziliśmy Węgry ale zatrzymalismy się na dwa dni w  Budapeszcie (camping Arena Budapest) tam jest mnówstwo miejsca, kemping jest ogromny, jedynie trzeba ustalić cene samego postoju, bardzo miła obsługa :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2023 o 08:06, ArekK napisał(a):

Hej 

My właśnie w tym roku odwiedziliśmy Węgry ale zatrzymalismy się na dwa dni w  Budapeszcie (camping Arena Budapest) tam jest mnówstwo miejsca, kemping jest ogromny, jedynie trzeba ustalić cene samego postoju, bardzo miła obsługa :)

Pozdrawiam

Jadąc na Chorwację właściwie się przejeżdża koło Budapesztu jednak to jjest odległośc od Boszlo około 200km a po co tyle ciągnąć budkę tam i z powrotem, jednak w ostateczności tak zrobię. Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajduboszormeny, tam na kempingu zawsze stoi sporo budek stacjonarnie. Druga miejscowość Berekfurdo, tam z tego co kojarze też zostawiali przyczepy i nie był to jakiś duzy koszt. Zapytałbym również w Karcagu, bo tam zawsze było duzo wolnych miejsc na kempingu, wszystkie te miejscowosci sa w promieniu ok 50 km od Hajduszoboszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2023 o 12:27, wiluś napisał(a):

Jadąc na Chorwację właściwie się przejeżdża koło Budapesztu jednak to jjest odległośc od Boszlo około 200km a po co tyle ciągnąć budkę tam i z powrotem, jednak w ostateczności tak zrobię. Dziękuję :)

Hey oprócz stacjonarnego wypoczynku w Chorwacji, zrobiliśmy sobie mała objazdówkę  PRAGA-BUDAPESZT- CHROWACJA- MARIBOR- BRATYSŁAWA-WIEDEŃ, troche km wyszło, ale było warto. Do tego wszedzie paliwo było tańsze albo porównywalne niż w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.