Skocz do zawartości

Kemping "Browarny" w Sandomierzu


ed

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 godziny temu, mundek28 napisał(a):

Ty już o tym wiesz bo ci odmawiali wielokrotnie chociaż twojego upośledzenia nie widać.

Oj dowaliłeś mocno do pieca. Chciałoby się zripostować w Twoim (zwróć uwagę na duże "T") stylu ale tak nisko jeszcze nie upadłem. No i małe "c" też o czymś świadczy.

Życzę dobrego samopoczucia.

Cathay też mógłbyś spuścić z tonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ed napisał(a):

Oj dowaliłeś mocno do pieca. Chciałoby się zripostować w Twoim (zwróć uwagę na duże "T") stylu ale tak nisko jeszcze nie upadłem. No i małe "c" też o czymś świadczy.

Życzę dobrego samopoczucia.

Cathay też mógłbyś spuścić z tonu.

Nie pierwszy raz.  Widać wolno,  a jak wolno to czemu nie korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2023 o 21:24, effka69 napisał(a):

Byłam tam raz i nie wybieram się ponownie. Wolę zatrzymać się w miejscu gdzie czuję się jak gość a nie jak niepożądany intruz

To samo usłyszał właściciel kempingu

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od wczoraj jutro na Kazimierz, nie na kempingu na szczęście, ale tak spytam czy to ten kemping co przy Wiśle po prawo skręca się w lewo przy zamku i jest on po ok 1.5km bardzo blisko rynku ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na „Browarnym” byłem w 2017 podczas majowej włóczęgi po Roztoczu.
Stałem tam 2 doby (5/6 i 6/7 maja).

Jadąc tam znałem złe opinie o charakterze właściciela. Nie mogę powiedzieć o nim złego słowa. Zajechałem pod recepcję, oznajmiłem na jaki czas chcę się zatrzymać. Właściciel wskazał miejsce (na utwardzonych miejscach dla kamperów, bo na trawiastym polu było bardzo grząsko po deszczach), dał kartę z kodem do otwierania furtki, którą się wychodziło na starówkę.

Przy rozliczeniu za pobyt okazałem kartę członkowską PFCC, otrzymałem deklarowaną zniżkę, uiściłem wyliczoną należność i adieu.

W trakcie pobytu nie zawracałem właścicielowi głowy zbędnymi pytaniami. No raz go zapytałem gdzie można wymienić butlę 11 kg, bo mi się skończył gaz. Oznajmił, że mogę dokonać wymiany na pobliskiej stacji benzynowej. Zapakowałem butlę na wózek i dokonałem wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2023 o 18:59, piotrowin napisał(a):

- nie ma nuworyszy, którzy pożyczyli po raz pierwszy w życiu kampera czy przyczepę i myślą że teraz to oni rządzą, a tak naprawdę to tylko gorzała i darcie ryja.

 

Chyba coś Ci się pomieszało. Ci co po raz pierwszy wypożyczyli przyczepę/kampera to raczej przestraszeni i nie rządzą, może dzień doberek nie powiedzą pierwsi ale po czasie z daleka się witają, a to co napisałeś to w większości stare wyjadacze robią, oczywiście nie wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mandrol napisał(a):

Na prośbę kolegi @ed odkryłem wszystkie wpisy. Nie wiem po co no ale jak chcecie czytać te kulturalne wpisy to proszę bardzo...

Marku już je przeczytałem przed ukryciem. Powód - może nie prośby - wysłałem CI na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.