Skocz do zawartości

HOBBY 560 EXCLUSIVE


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłeś bez 4MOTION ?

Stare VR6 miało łańcuch jak sie dowiesz jak w tym nowym jest to napisz bo jestem ciekaw.

Wiem , że szmelcwagen zmienił głowice na 16V i nazwę na V6 bo w stanach ludziom się lepiej kojarzyło w europie to sprzedaż była tego silnika znikoma ;

-i koników przybiegło mu trochę :lol: ale napisz jaki jest kolektor dolotowy ( metalowy czy plastik ) ,

jak założysz gaz opisz wrażenia jak bedziej jeździł -> tylko troche na benzynie polataj co bys zauważyl czy sie coś zmieniło.

Jeździłem Vento kiedyś VR6 tym starszym, dźwięk silnika do dziś pamiętam :) załóż dobry gaz bo inaczej już nigdy nie będzie tak jeździł jak teraz.

Kierownica starta pod tym pokrowcem?

pozdro.

 

 

bez 4motion - bo wszystkie 4motion mialy haki i wygladaly na jakies takie od lawety oderwane :hmm:

pozatym to byl jedyny co mial w kompie tylko 2 bledy - klocki hamulcowe i niskie cisnienie czynnika w klimie - ale je skasowalem i juz nie wracaja wiec to bylo chyba cos starego nie skasowanego

 

gaz mam - na gazie czy na pb nie ma odczowalnej roznicy w mocy jak jest dobry gaz - zatankowalem kiepskiego gazu na slasku to bylo czuc jakby byl nieco slabszy, na gazie dodatkowo fajnie slychac cewki, cyk cyk cyk cyk :)

 

co do dzwieku silnika - pieknie ryczy przy przyspieszaniu powyzej 4000rpm, dolot jest metalowy

 

gaz ma KME - kiedys mialem taki gaz i bylem zadowolony - pozatym producent udostepnia na www interfejs do obslugi jak i kable sa dostepne wiec mozna samemu wzbogacac mieszanke, zmieniac temp przelaczania itd...

204 km tez o ile mi wiadomo jest na lancuchu tak przynajmniej twierdzi moj mechanik ale tam jeszcze nie zagladalem :banan:

 

kierownica to chyba pseudo skóra - wyglada jakby ktos chcial ja jakims rozcienczalnikiem umyc bo na 1/4 obwodu jest jakby wyzarta... kiedys tez tak zrobilem u siebie rozcienczalnikiem i wygladalo tak samo

lewarek i przelaczniki nie sa powycierane - fotele nie wygniecione wiec przebieg chyba realny - gaz ma podsteplowany przez wydzial komunikacji w grudniu 2007 wiec tez stosunkowo niedawno

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

gaz mam - na gazie czy na pb nie ma odczowalnej roznicy w mocy jak jest dobry gaz - zatankowalem kiepskiego gazu na slasku to bylo czuc jakby byl nieco slabszy, na gazie dodatkowo fajnie slychac cewki, cyk cyk cyk cyk :D

 

Gratuluję nowego nabytku :) Kolorek autka mam taki sam :D Również na gazie nie odczuwam różnicy w mocy silnika i we wszystkich autkach, jakie miałem z gazem tej różnicy nie odczuwałem :) Co do cewek (wtrysków gazu) faktycznie ciekawy odgłos występuje, ale po zamknięciu maski już go nie słychać :) Jeszcze raz gratuluję wyboru :) i myślę, że już teraz tak szybko autka nie zmienisz na inne :tuptup:

 

 

Ps. Trafiła się Tobie wersja z 7 fotelami i przednimi podgrzewanymi i obracanymi ? w moim takie rozwiązanie się trafiło i jestem bardzo zadowolony :ok: Jestem ciekaw, jakie spalane wyjdzie na gazie z :czerwona: W moim sprawdzałem latem przy włączonej klimie i wychodziło zawsze 15

 

Ps. Przepraszam, ale dopiero teraz zauważyłem wiadomość na PWÔÇŽ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBICAR - mam 5 foteli - 2 fotele poprzedni wlasciciel opchal bo nie uzywal...

w dow rej mam zarejestrowany na 7 osob - nie sa obrotowe...

ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma... :czerwona:

jednym z kryteriow zakupu bylo to iz auto ma nie miec haka wczesniej... :tuptup: to bylo wazniejsze niz fotele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym z kryteriow zakupu bylo to iz auto ma nie miec haka wczesniej... :) to bylo wazniejsze niz fotele

 

 

 

W moim przypadku zadecydowało to, że autko znałem już wcześniej :czerwona: bo kupowałem je od swojego klienta :tuptup: a i haka również wcześniej nie miało :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Bodzioklb obejrzałem Twoje zestawy i bardzo mi się podobają. Gratulacje . Możesz byś moim nauczycielem i doradcą w sprawach karawaningu. Pozdrawiam z Opola.

 

 

:) doradze na ile potrafie, ale guru to ja nie jestem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Wpadłem dzisiaj pierwszy raz na ten "kawałek history"...

 

Bracie nie leży mi to ze nie masz budki - na pierwszej focie widać jak targaliśmy ze Szczecina twoja budkę, tyle trudu, kilometrów i czasu na poszukiwania a ty taki numer odwalasz...

 

To ja za twoja namową zmieniłem Zafire na cięższe auto, kupiłem własną (teraz już mam dwie) budkę a Ty kurde bude sprzadales - nie jest to poprawne politycznie ...

 

Mam nadzieje ze to przeczytasz i z ogonami jeszcze gdzieś polecimy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem... bo mi powiadomnienia na mail'a przychodzą :)

a tak na poważnie...

przygodę z karawaningiem odstawiłem na pewien czas z wiadomych względów tzn. nie mam urlopu wtedy kiedy chcę... urlop  mam w takim wymiarze jak  wszyscy a nie jak dotychczas ile chciałem... pracuję codziennie a nie 3-4 dni w tygodniu...

 

w tym roku kwatery lub pensjonaty mi zostana, ale w przyszłym roku kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.