Skocz do zawartości

Bagażnik rowerowy na ramę Enduro BC260


G13

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Nie znalazłem o nim w wyszukiwarce. Czy ktoś użytkuje bagażnik rowerowy Enduro BC260 z obelinka? Proszę o opinie, czy warto go kupić itp. https://www.obelink.nl/media/catalog/product/cache/22428780cbde0636b93e1b28439806d6/e/n/enduro_bc260_fietsendrager_hoofd_ecommerce_a7ff.jpeg

enduro_bc260_fietsendrager_hoofd_ecommerce_a7ff.jpeg

Edytowane przez G13 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Nie znalazłem o nim w wyszukiwarce. Czy ktoś użytkuje bagażnik rowerowy Enduro BC260 z obelinka? Proszę o opinie, czy warto go kupić itp. https://www.obelink.nl/media/catalog/product/cache/22428780cbde0636b93e1b28439806d6/e/n/enduro_bc260_fietsendrager_hoofd_ecommerce_a7ff.jpeg
enduro_bc260_fietsendrager_hoofd_ecommerce_a7ff.jpeg.90d1dac730bc76c810beb67a90a495ed.jpeg
Sprawdź na jaką odległość się wysuwa i czy przy wysuwaniu nie będzie Ci kolidował z kołem podporowym albo z hamulcem.

Bo w odchylane mają właśnie tą zaletę że elementy wystające nie przeszkadzają aż tak bardzo. Tu może być jakiś konflikt zwłaszcza przy krótszych dyszlach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jacek00 napisał(a):

Sprawdź na jaką odległość się wysuwa i czy przy wysuwaniu nie będzie Ci kolidował z kołem podporowym albo z hamulcem.

Bo w odchylane mają właśnie tą zaletę że elementy wystające nie przeszkadzają aż tak bardzo. Tu może być jakiś konflikt zwłaszcza przy krótszych dyszlach

Dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie o tego samego zadałem pytanie w tym temacie. Obecna oferta na obelink bardzo ok (na allegro 2.500 zł ?‍♂️), i plusem są też regulowane szyny, więc nie zahaczysz ani o hamulec, koło podporowe itp.

Ja będę się chyba decydował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jak z wysokością tej szyny co jest podstawą? bo nigdzie nie znalazłem wymiaru, już chciałem go zamawiać z obelinka ale zastanawia mnie jak bardzo do tyłu mogę go przesunąć tak żeby dopiąć trzecie mocowanie na rower małej. Mam knausa w którym schowek otwiera się praktycznie od dyszla ( 2cm przerwy) podczas otwierania po "odsunięciu" o 5 cm szpara między dyszlem a klapą robi się już 5 cm, a przy zamkniętej klapie do sztycy koła podporowego mam 76cm więc zostaje 71 cm jeśli bym zamontował 5cm od klapy, na tym bagażniku rowery są nieco wyżej więc przerwa między pedałem pierwszego rowery a klapą w pozycji do jazdy powinna być ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.