Skocz do zawartości

Zapytanie [Identyfikacja przyłączy zewnętrznych]


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Seweryn napisał(a):

Jak kupowałeś to nie wnikałeś do czego to służy i jak/czy w ogóle działa?

To mi wygląda na wyjście zewnętrzne gazu (np. do grilla) ale czy tam nie powinien być jeszcze zawór?

C85B7235-0637-4CA8-86F9-8208BD6AC29D.jpeg

To jak dla mnie prysznic zewnętrzny albo jego pozostałości

91E67288-FC04-4C31-9E66-A0B43ECE3755.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Seweryn napisał(a):

Witam. Proszę o informacje do czego służą te gniazda. Kupiłem przyczepę jestem laikiem i proszę o pomoc.

Mocno nietypowe :hmm:

Pierwsze wygląda jak wylot spalin z bojlera. Brakuje czegoś do zamknięcia. Zobacz w środku gdzie biegnie ta rura spiro.

Drugie, jak koledzy piszą przyłącz gazu do zewnętrznego odbiornika. Jak byś dał jeszcze zdjęcie bez zaślepki byłoby łatwiej.

Trzecie, zupełnie nic nie mówi. Jak przy pierwszym patrz w środku.

Czwarte wreszcie to po kolei: dół z lewej przyłącz pompy wody z zewnętrznego zbiornika, dół z prawej wyjście do prysznica zewnętrznego. Duża niebieska zakrętka to tajemnica. Sugeruje wlew wody ale przecież jest przyłącz zewnętrzny. Chyba, że jest mały zbiornik na czas podróży :niewiem:

Co to w ogóle za wynalazek? Angielka, amerykaniec :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Seweryn napisał(a):

Witam. Proszę o informacje do czego służą te gniazda. Kupiłem przyczepę jestem laikiem i proszę o pomoc. 

 

 

518D1EA2-9BEB-4EEF-95A8-FCBBEE6F0F4F.jpeg

 

To jest wlew wody do spłuczki kibelka thetford C200 (lub podobnej). Poniżej powinna być kaseta do niego.

 

Tutaj link: https://sklep.klaja.pl/woda-i-czystosc/wlew-wody-spluczki-toalety-sc200-c224-thetford.html

Ja miałem u siebie zamykany nie na kluczyk, a na pokrętło.

Edytowane przez seba222 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BUMERANG napisał(a):

Mocno nietypowe :hmm:

Pierwsze wygląda jak wylot spalin z bojlera. Brakuje czegoś do zamknięcia. Zobacz w środku gdzie biegnie ta rura spiro.

Drugie, jak koledzy piszą przyłącz gazu do zewnętrznego odbiornika. Jak byś dał jeszcze zdjęcie bez zaślepki byłoby łatwiej.

Trzecie, zupełnie nic nie mówi. Jak przy pierwszym patrz w środku.

Czwarte wreszcie to po kolei: dół z lewej przyłącz pompy wody z zewnętrznego zbiornika, dół z prawej wyjście do prysznica zewnętrznego. Duża niebieska zakrętka to tajemnica. Sugeruje wlew wody ale przecież jest przyłącz zewnętrzny. Chyba, że jest mały zbiornik na czas podróży :niewiem:

Co to w ogóle za wynalazek? Angielka, amerykaniec :hmm:

Właśnie brakuje klapki i nie wiem jak jej szukać. Zgubiłem po drodze kiedy przywoziłem przyczepę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek zmienił(a) tytuł na Zapytanie [Identyfikacja przyłączy zewnętrznych]
2 godziny temu, Seweryn napisał(a):

Właśnie brakuje klapki i nie wiem jak jej szukać. Zgubiłem po drodze kiedy przywoziłem przyczepę. 

Jeżeli to wylot spalin, to może coś takiego by Cię poratowało

https://allegro.pl/oferta/maskownica-oslona-wylotu-spalin-truma-vario-heat-10700334818

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2023 o 13:36, Seweryn napisał(a):

Witam. Proszę o informacje do czego służą te gniazda. Kupiłem przyczepę jestem laikiem i proszę o pomoc. 

0F524BD4-EB3E-4BDF-9733-3BF72FC53606.jpeg

 

Witam.

Czy ta przyczepa ma klimatyzację ?

Bo to jest łącznik wlotu świeżego powietrza do kanału wentylacyjnego systemu klimatyzacji np. Frostair, Saphir

image.jpeg.17433d413f52bca3cd8d153b721f6899.jpeg

Truma 40040-24100

Pozdrawiam

Edytowane przez Tofel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.