Skocz do zawartości

Historia edycji

ed

ed

18 godzin temu, adamkwiatek napisał:

-Przejmującym dla mnie widokiem są samotne "dziadki", w ich busach udających kampery., Zapewne ci, co bywają na campingach, nie znają takich obrazków. Ostatnio, jak byłem na Przekopie Mierzei Wiślanej, usłyszałem klekot starego diesla był to VW LT 35 w wersji mikrobus, z rowerem marki "Ukraina" zawieszonym na tylnych drzwiach, a za kierownicą siedział dziadek.

 

W/g mnie to jest żałosne ..... zaczekaj parę lat, może Tobie podobny  napisze tak o Tobie - będzie Ci miło?

7 godzin temu, Piotrekm13 napisał:

Posty Pana @adamkwiatek trzeba czytać z przymrużeniem oka. Poczytaj więcej a zrozumiesz. ?

Mnie to trochę rozśmieszyło bo wiem, że @adamkwiatek raczej nie ma już 30tu lat. ?

A Ty go usprawiedliwiasz. Zobaczy to z "przymrużeniem" oka za jakiś czas.

Dużo dobrego w Nowym Roku

ed

ed

18 godzin temu, adamkwiatek napisał:

-Przejmującym dla mnie widokiem są samotne "dziadki", w ich busach udających kampery., Zapewne ci, co bywają na campingach, nie znają takich obrazków. Ostatnio, jak byłem na Przekopie Mierzei Wiślanej, usłyszałem klekot starego diesla był to VW LT 35 w wersji mikrobus, z rowerem marki "Ukraina" zawieszonym na tylnych drzwiach, a za kierownicą siedział dziadek.

 

W/g mnie to jest żałosne ..... zaczekaj parę lat, może Tobie podobny  napisze tak o Tobie - będzie Ci miło?

7 godzin temu, Piotrekm13 napisał:

Posty Pana @adamkwiatek trzeba czytać z przymrużeniem oka. Poczytaj więcej a zrozumiesz. ?

Mnie to trochę rozśmieszyło bo wiem, że @adamkwiatek raczej nie ma już 30tu lat. ?

A Ty go usprawiedliwiasz. Zobaczy to z "przymrużeniem" oka za jakiś czas.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.