Skocz do zawartości

Historia edycji

Marcin T

Marcin T

Części jest wszędzie pełno. Nowe i używane. Lodówka Dometic, grzejnik Truma, bojler do wody Truma, toaleta Thetford to typowe, stosowane w przyczepach wszystkich marek urządzenia. Nie ma tu znaczenia marka nadwozia. Cristal czy Bayerland  od siebie dał trochę blachy, drewna i styropianu :)

Jedyne z czym może być większy kłopot to jakieś elementy wykończenia nadwozia w postaci plastików, nietypowe okna itp.

Sprzedający podaje DMC 1300, a ładowność 300 kg. Trudno mi uwierzyć, że przyczepa w tym rozmiarze waży 1000 kg. Jest dodany spory akumulator, solary, markiza i nie wiemy co tam jeszcze. 

Ja zacząłbym od wizyty na wadze, bo może sie okazać, że tak jak stoi, waży tyle, ile ma DMC. Co do ceny to sprawa indywidualna. czasem za tzw. cacko warto dać więcej. Ta budka na cacko nie wygląda. Ja, poszukując przyczepy pominąłbym tą ofertę, ale każdy zwraca uwagę na inne rzeczy więc  temat otwarty.

Marcin T

Marcin T

Części jest wszędzie pełno. Nowe i używane. Lodówka Dometic, grzejnik Truma, bojler do wody Truma, toaleta Thetford to typowe, stosowane w przyczepach wszystkich marek urządzenia. Nie ma tu znaczenia marka nadwozia. Cristal czy Bayerland  od siebie dał trochę blachy, drewna i styropianu :)

Jedyne z czym może być większy kłopot to jakieś elementy wykończenia nadwozia w postaci plastików, nietypowe okna itp.

Sprzedający podaje DMC 1300, a ładowność 300 kg. Trudno mi uwierzyć, że przyczepa w tym rozmiarze waży 1000 kg. Jest spory akumulator, solary, markiza i nie wiemy co tam jeszcze. 

Ja zacząłbym od wizyty na wadze. Co do ceny to sprawa indywidualna. czasem za tzw. cacko warto dać więcej. Ta budka na cacko nie wygląda. Ja, poszukując przyczepy pominąłbym tą ofertę, ale każdy zwraca uwagę na inne rzeczy więc  temat otwarty.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.