Jump to content

Miejsce na przyczepę Puszcza Nadnotecka

Leon
 Share

Recommended Posts

To jest mój pierwszy post na tym forum :slina: więc proszę o wyrozumiałość jeżeli powielam jakiś temat.

Przyczepę kupiłem tego lata w sierpniu, :-] na pierwszy wyjazd udałem się na kemping Duinrell w Holandii i nadal tego lata chciałbym jeszcze gdzieś pojechać.

Z racji braku czasu pozostaje tylko weekend. (11-13/09/2009) :bukiet:

Nigdzie na forum nie mogłem znaleźć informacji na temat jakiegoś fajnego miejsca w okolicach Puszczy Nadnoteckiej. :-]

Nie szukam kempingu (choć takie miejsce też mile widziane) tylko miejsce na postawienie przyczepy i kawałek kabla z prądem.

Za wszelkie sugestie dzięki

Leon, Jeśli tylko takie wymagania proponuje to miejsce http://www.reges.pl/wilczedoly.htm równo rok temu byłem w tym miejscu i byłem zadowolony - cisza spokój , rybki i mnóstwo grzybów.

W okolicy same lasy i jeziorka.

wygląda rewelacyjnie.Dzięki :bukiet: Możesz napisać coś więcej na temat samego miejsca pod przyczepę, podłączenia prądu, cen, obsługi, itp. no i oczywiście czy leżaki przy basenie są odpłatne??? :slina::-]

Podłączenie do prądu jest na niewielkim polu namiotowym, wodę do budki bez problemu masz WC i prysznic z ciepła wodą też jest , ale to nie na najwyższym poziomie , ale lepiej jak znośnym widziałem gorsze sanitariaty na kempingach .

Basenu tam nie ma jest za to stawik ( zarybiany) , jeziorko z możliwością wypożyczenia sprzętu wodnego ( łódka, kajak ), a czy leżaki są do wypożyczenia tego nie wiem, bo taki sprzęt mam własny, wydaje mi się , że coś takiego i jest możliwe, ale tego na 100% nie wiem.

Cena niska ja płaciłem w ubiegłym roku za dwie osoby około 20 zł za dobę za wszystko, prąd , auto, budka.

Dzwoniłem do Gościnca " Wilcze doły" i nie widzą żadnego problemu z miejscem pod przyczepę w najbliższy weekend. ;)

Ceny się tylko trochę zmieniły bo liczą sobie 10 zł od osoby 5 zł za dziecko, 10 zł za budkę i z prądem się podobno dogadamy.

Zasadniczo jestem już zdecydowany, jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Tak już zupełnie na marginesie może ktoś jeszcze zna inne ciekawe miejsce w tej okolicy? :jesc:

Leon, w sumie to zazdroszczę Ci , bo miejsce mi się spodobało , w tym roku już nie mam takiej możliwości by tam się udać - ciut za daleko na weekend.