Skocz do zawartości

Włóczywóz czyli forda transita L4H3 tranzycja na campervana


Łza Włóczynutka

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Misio napisał(a):

a już myślałem że coś muszę znowu uzupełnić w moim kamperze ;)

Ale dlaczego twierdzisz, że musisz :) to jest Twój dom i Twoja odpowiedzialność …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu sobie gadacie, a u mnie gówniane sprawy. Zrobiło się tak zimno i mokro, że lakier nie wysechł od wczoraj.. Więc zamiast montażu wewnętrznej drewnianej ramki do drzwiczek, to przykręciłem klop. Gdyby do jutra wyschło, to jutro wklejanie ramki a pojutrze drzwiczki

1718230475717.thumb.jpg.34ebc5810542321ecfa215687b16f356.jpg

no tak, jeszcze trzeba podciągnąć prąd i wodę..

1718230475725.thumb.jpg.de0f15c845b9b26e62d46cd61a8863fa.jpg

 

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibel porządny i bezawaryjny i dość wygodny. Nie to co Dometic. Za to kaseta ma delikatne elementy, które lubią się połamać. Mi pękł ten uchwyt rączki a potem mocowanie całej rączki. Ale i tak uważam, że kaseta jest wykonana z dużo lepszego plastiku niż Dometic. Dometic to g....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest. mam jedno okno od dometica a pozostałe to chińczyki. Jedyne okno z którym są problemy, to??? to od dometica: jakość jest gorsza niż dwa i pół raza tańszych chińczyków. Sam rozchwierutany plastik, jakieś bomble wewnątrz szyby, problemy z otwieraniem i zamykaniem, samoczynne przeskakiwanie zatrzasków bloujących okno. Kolejny obrazek dokumentujący jakość produktów zachodnich korporacji.. Zdaje się, że moja cierpliwość do "uznanich marek" się skończyła i wolę kupić rzeczy chińskie niż z logo dużej korporacji..

Z dometiciem naprawdę jest coś nie halo

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Łza Włóczynutka napisał(a):

Z dometiciem naprawdę jest coś nie halo

Ja Ci powiem co jest nie halo. Dometic swojego czasu na potęgę pokupował różnych marek, które miały różną jakość. No i w ten sposób powiększył swój asortyment. Nadrukował tylko swoje logo i finito. Stąd różne problemy z jakością różnych rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jacek00 napisał(a):

Mi pękł ten uchwyt rączki a potem mocowanie całej rączki

Jacek, Ty to widzę, że masz talent do psucia kaset jednak. Nawet Thetforda potrafisz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eastnomad napisał(a):

Jacek, Ty to widzę, że masz talent do psucia kaset jednak. Nawet Thetforda potrafisz :lol:

Thetford w pierwszej budzie był niezniszczalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, eastnomad napisał(a):

ale po drodze miałeś trochę więcej tych przyczep niż dwie chyba ;)

No łącznie 3. W pierwszej Adrii był Thetford, który był pancerny. W drugiej był też Thetford, ale głupia konnstrukcja kasety i tej rączki do prowadzenia, tam było sporo drobnych przykręcanych elementów i to się poddalo kiedyś. Na szczęście części zamienne za grosze. 

No a Dometic to już inna historia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Łza Włóczynutka napisał(a):

jutro wklejanie ramki a pojutrze drzwiczki

Jak będziesz testował ten luksus w KAMPERZE to pamiętaj, kaseta musi być włożona w otwór ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.