Skocz do zawartości

Handlarz z Olesna


Hipis2020

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dobre miejsce dla tego pytania, ale spróbuję. Czy ktoś z Forumowiczów "zna" handlarza z Olesna/Kolonii Biskupskiej, niejakiego Pana Andrzeja? Ma na sprzedaż kilka przyczep (również rowery z Holandii i inne różne rzeczy). Ma również interesującą mnie przyczepę z baaardzo pięknym opisem ? i nie wiem na ile Pan ten może być wiarygodny w tym opisie. Stąd moje pytanie. A może ktoś już kupował u niego przyczepę? Będę wdzięczna za każdą pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u niego przyczepę dwa sezony temu. Jestem zadowolony.

 

To gość który zaczął handel rowerami, potem wpadł na pomysł żeby te rowery przywozić w przyczepach i przy okazji sprzedawać przyczepy.

A ze zrobił się buum na karawaning to ściągnął więcej przyczep.

 

Plus jest taki ze on tam nie ma warsztatu i nie ma też czasu picować budki na handel. Pracuje zawodowo w Holandii i ciężko go w Polsce uświadczyć na codzień.

Przyczepy pokazuje jego mama.

 

Z racji tego ze gość nie jeździ na codzień przyczepami często wciska jakieś kity na ogłoszeniach.

Na przykład ze opony antyprzebiciowe a to zwykle wzmacniane były.

Kiedyś napisał ze ood klamka do pchania przyczepy jest miękko, ale ze to latwa naprawa bo tylko 20x30xm jest miękko.

 

Więc koniecznie trzeba obejrzeć dokładnie każdy kąt. Pomacać samemu.

 

Przy nas wszystko uruchomił, za wyjątkiem lodówki, zarzekał się ze działa i zawsze możemy wrócić. I rzeczywiście wszystko ok.

 

Przyczepy które ja widziałem nawet nie były sprzątane. Gość sprzedawał tak jak stoi z przedsionkiem ale od razu mówił że nie wie czy jest kompletny.

Ogólnie nie było śledzi, za to w schowku pod ławką był drugi przedsionek o którym on nawet nie wiedział.

 

Wtedy jak kupowaliśmy miał najładniejsze przyczepy które widziałem. Jak jest teraz nie wiem.

 

Wszystkie przyczepy bez przedłużaczy czy zbiorników na wodę. Wszystko to można kupić dodatkowo.

 

 

Sprzedający proponuje umowę na Holendra, ale nie ma problemów żeby spisać umowę z nim.

 

Przyjmuje tylko gotówkę.

 

 

 

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ogólnie myślę ze warto do niego zaglądnąć, jeśli nie masz pół polski do przejechania. Trochę przyczep oglądaliśmy w okolicy do 50km, i wszystkie były zgnitki, u niego trochę droższe ale ładne.

No ale to bylo dwa lata temu, nie dam sobie ręki uciąć za tego handlarza.

Powodzenia i daj znać jak poszło.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.