Skocz do zawartości

Historia edycji

Marcin T

Marcin T

Godzinę temu, peja76 napisał:

Mam w trzecim aucie Steinhof, jak dla mnie dziadostwo, puka tak jak by zaraz miał odlecieć lub był po milionie kilometrów, kupiłem tylko dla tego że dobra cena do auta na tak zwaną chwilę, tylko do tego on się nadaję "na chwilę"

Że jest to auto jakie jest i z hakiem słabo wygląda to kupił bym zwykły przykręcany a nie z zdejmowaną kulą.

Na temat tego typu montowanych się nie wypowiem, bo nie miałem i mieć nie chcę. Skoro u Ciebie przy trzecim efekt ten sam, to jest jakieś świadectwo. 
Natomiast ja przerobiłem dwa Brinki i jednego Steinhofa i jeśli chodzi o trwałość, a przede wszystkim zabezpieczenie antykorozyjne, Stein zjada Brinka na śniadanie. No chyba, że mam pecha do Brinków :huh:

Marcin T

Marcin T

Godzinę temu, peja76 napisał:

Mam w trzecim aucie Steinhof, jak dla mnie dziadostwo, puka tak jak by zaraz miał odlecieć lub był po milionie kilometrów, kupiłem tylko dla tego że dobra cena do auta na tak zwaną chwilę, tylko do tego on się nadaję "na chwilę"

Że jest to auto jakie jest i z hakiem słabo wygląda to kupił bym zwykły przykręcany a nie z zdejmowaną kulą.

Na temat tego typu montowanych się nie wypowiem, bo nie miałem i mieć nie chcę. Skoro przy trzecim efekt ten sam, to jest jakieś świadectwo. 
Natomiast ja przerobiłem dwa Brinki i jednego Steinhofa i jeśli chodzi o trwałość, a przede wszystkim zabezpieczenie antykorozyjne, Stein zjada Brinka na śniadanie. No chyba, że mam pecha do Brinków :huh:

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.