Skocz do zawartości

POLANICA ZDRÓJ czerwiec 2010


Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie rozmyślam o tej wycieczce do Skalnego Miasta i może ktoś mnie oświeci :ok:

-ile kilometrów jest tam z Polanicy?

-są tam w okolicy jakieś kempingi?

-da się to wszystko obejść w jeden dzień z dojazdami czy lepiej rozłożyć sobie na np dwa dni?

;):ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zanim zapytałem to już sobie obszukałem wszystko ;) ale ciekaw jestem jak to wygląda w rzeczywistości :ok: i czy może coś o nich powiedzieć? i czy da się z dojazdami spoko pochodzić w jednym dniu czy lepiej w dwa dni? :ok: może ktoś byłby chętny na wypad tam z budka? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit, przechodzisz spokojnie w pół dnia ( parę godzin wyjeżdżamy o 13.30 a wracamy około 20) , a oczywiście można i tydzień :ok:, Tomku Ty nie zapomnij paszportu, gdzie będzie wpisane dziecko, jak nie to wyjazd do Skalnego bez dziecka.

 

[ Dodano: Nie 30 Maj, 2010 07:40 ]

I to też uwaga do innych, aby dzieci mieć wpisane do paszportu lub aby dzieci miały osobisty dowód tymczasowy, a wszyscy muszą na tą wycieczką zabrać ze sobą dowody osobiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit, spokojnie w kilka godzin obejdziesz trasę turystyczną w Skalnym Mieście.

 

Uwaga Ryśka o zabraniu dokumentów z wpisanymi dziećmi jest bardzo cenna, co prawda nikt na granicy nie kontroluje, ale jak by nie daj boże w razie jakiejś kontroli (czy gorzej wypadku) mogą być spore nieprzyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spory zespół skalny

 

to jest prawda, ale my idziemy wyznaczoną trasą turystyczną, a nie biegamy od krańca do krańca. Trasa prowadzi przez najciekawsze miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wpisują dzieci do paszportów ... w poniedziałek składam dokumenty na paszport, czas oczekiwania MIESIĄC ! To ostatni dzwonek żeby mieć dokument na wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie jestem sam wczoraj dojechała załoga Szaraja .

Jacek odradza tym co jadą od strony Krakowa, Katowic by unikać drogi na odcinku Nysa - Kłodzko, jest w remoncie, zły stan nawierzchni, oraz odbywa się ruch wahadłowy.

Czyli najlepszym rozwiązaniem było by jechać A4 pod Wrocław do węzła Bielańskiego i później drogą nr 8 od Wrocławia poprzez Łagiewniki, Ząbkowice, Kłodzko, Polanica, jest najdłuższa droga, ale i najlepsza nawierzchnia.

Alternatywna trasa to zjazd z A4 koło Brzegu w kierunku Nysy(droga nr 46) w Grodkowie kierujemy się na Ziębice , Ząbkowice, Kłodzko, Polanica.

Odcinkiem drogi od A4 do Ząbkowic dawno nie jechałem, więc trudno mi powiedzieć jak ta droga się prezentuje, bo od Ząbkowic jest droga :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie jestem sam wczoraj dojechała załoga Szaraja .

Jacek odradza tym co jadą od strony Krakowa, Katowic by unikać drogi na odcinku Nysa - Kłodzko, jest w remoncie, zły stan nawierzchni, oraz odbywa się ruch wahadłowy.

 

Wielkie dzięki za cenne informacje. Myślę, że w tej sytuacji z A4 zjadę na drogę nr 39 i przez Wiązów, Strzelin dojadę nią do Łagiewnik, a później już drogą nr 8 w dół. Piszecie, że na ósemce nie ma żadnych utrudnień, z kolei na stronie GDDKiA nie ma nic na temat utrudnień na drodze nr 39.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wam dobrze

Już nie jestem sam wczoraj dojechała załoga Szaraja .

 

Ale wam dobrze już sobie odpoczywacie a my jeszcze dwa dni w pracy i to na cały dzień. Pozdrawiamy was gorąco i do zobaczenia na miejscu.

 

P.S jacek ciekawe czy masz przy sobie zapasy domowego trunku jaki miałem okazję kosztować w niedzicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towtys,ostatnio jadąc z budką do Kudowy w jedną stronę pociągnąłęm A4 pod Wrocław i potem DK8 a w drodze powrotnej skusiłem sie na droge przez Strzelin.

Zyskałem kilka kilometrów,ale drugi raz tą drogą nie pojadę.

Zdecydowanie polecam dopiero w Bielanach zjechać z A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w drodze powrotnej skusiłem sie na droge przez Strzelin.

Zyskałem kilka kilometrów,ale drugi raz tą drogą nie pojadę.

A co konkretnie tak bardzo zraziło Cię do tej drogi? Nigdy nie jechałem drogą nr 8, rzeczywiście taka piękna?

 

Jechać będziemy w Boże Ciało, ruch będzie więc zapewne spory i tak na dobrą sprawę nie wiadomo na jakiej trasie "wyjdzie się lepiej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.