Skocz do zawartości

lodówka thetford


Rekomendowane odpowiedzi

 Witam jestem tutaj nowy ,nie działalodówka na gaz i 230v kody pokazują że termistor ,wymieniłeł go i dalej nic ,macie jakieś pomysły co może być nie tak model to  thetford n112

Edytowane przez MARCIN L (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj przykro czytać że nie działalodówka na gaz i 230v ale nie napisałeś na czym to niedziałanie ma polegać i nie napisałeś czy nie działa też na 12v czy może jednak działa i nie napisałeś czy po wymianie termistora dalej nie działa na gaz i 230v i dalej nie napisałeś co z działaniem na 12v i nic też nie napisałeś jaki to był kod błędu wcześniej i czy po wymianie termistora na nowy dalej jest ten sam kod błedu, jest inny czy też nie ma żadnego ,a i napisz od kiedy masz tę przyczepę i czy wcześniej działało czy też nie działalo od zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,mam przyczepę ponad rok główny panel sterowania był już wymieniony wczesniej i grzałka na 230v i na gaz ,oczywiście bezpieczniki w panelu głownym też wymieniałem ostatnio pracowała dobrze ,na ostatnim wyjeżdzie padła miałem wrażenie że chłodzi w minimałnym zakresie a teraz nie działa na żadnym zasilaniu 12v 230 v i gaz wymieniłem termistor i kody błędów są te same, któere były przed wymianą termistora sprawdziłem kody błedów i wynika z nich że termistor

Edytowane przez MARCIN L (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wymieniony był panel sterowania czy płyta główna?

Bo to nadal mi wygląda na problem z płytą główną (niestety wadliwy jest to element tej lodówki)...

Raczej bym proponował oddać sprzęt do specjalisty, niż tak po omacku działać...bo to kosztuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Misio napisał:

Ale wymieniony był panel sterowania czy płyta główna?

Bo to nadal mi wygląda na problem z płytą główną (niestety wadliwy jest to element tej lodówki)...

Raczej bym proponował oddać sprzęt do specjalisty, niż tak po omacku działać...bo to kosztuje...

 Cześć płyta główna była wymieniana

 

17 godzin temu, piotrowin napisał:

Witaj przykro czytać że nie działalodówka na gaz i 230v ale nie napisałeś na czym to niedziałanie ma polegać i nie napisałeś czy nie działa też na 12v czy może jednak działa i nie napisałeś czy po wymianie termistora dalej nie działa na gaz i 230v i dalej nie napisałeś co z działaniem na 12v i nic też nie napisałeś jaki to był kod błędu wcześniej i czy po wymianie termistora na nowy dalej jest ten sam kod błedu, jest inny czy też nie ma żadnego ,a i napisz od kiedy masz tę przyczepę i czy wcześniej działało czy też nie działalo od zakupu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,naprawiłem okazało się że kable do termistora z płyty głownej nie przewodzą prądu czy sygnału wymieniłem na nowe i teraz ,nie działa tylko gaz muszę poszukać co jest nie tak z gazem bo przy restarcie lodówki chodzi na gazie może 20 sekund i przestaje 

Edytowane przez MARCIN L (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.