Skocz do zawartości

Spotkałem, widziałem forumowicza


Piotr J

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek około południa widziany oklejony wilk na krakowskich blachach - al. 29-listopada wylot na Kielce.

Pomachałem ale w sznurze aut w mieście jadąc z przyczepą (pewnie na weekendowy wypad) kto tam zwróci uwagę na kangoora zapakowanego po dach i nawet ponad dach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zielona Nubira kombi KTA... z naklejką i ramką forumową koło 16,30 na krakowskim Kurdwanowie... :hej:

Tam jest moje miejsce zamieszkania :) a Ty słyszałem że gdzieś stacjonujesz cepkę koło kolegi Ketraba.. :) ? ( dodam tylko że ramki mam z logo Fanklubu Niewiadówek z  którym zaczynałem przygodę z karawaningiem :)  )

 

Zielone kombi KTO to musi być krisio.

:yes:

 

Tak, to musi być on, ostatnio wyprzedziłem go jadąc na rowerze w Krościenku.

Nooo , jadę ci ja z cepką tak 85km/h po ostrą górkę :]   patrzę w lustro lewe a tu jakiś pirat drogowy na rowerze oklejonym naklejkami forumowymi wyprzedza mnie na podwójnej ciągłej.... dałem zoom w lusterku patrze a to kolega Kajman z lewej a bodajże jak mnie wzrok nie mylił ,  kolega Janusz S  z prawej :zlo: . Byli szybsi :winner:  Podziwiam ich kondycję , bo wcześniej widziałem ich jak pędzili w kierunku Czerwonego Klasztoru .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisio następnym razem zajadę drogę... :] Minęliśmy my się na skrótach/objazdach do Wysłouchów z Halszki.

To też jest mój rewir :yay:

Pozdrawiam.

Jak zajedziesz, od razu idziemy do Banoli na :piwo:   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełom lipiec/sierpień /dni na urlopie się zlewają :-)/ wyprzedziliśmy zestawik z naklejką forumową chyba Ford Galaxy na przyczepie był napis na G /wiem, że bardzo precyzyjny opis, wybaczcie kobiecie/ na kieleckich numerach TK. Przyczepa najprawdopodobniej wyjechała z Gacek, stali tam wędkarze, widzieliśmy ich z pola namiotowego, a zestawik jechał z Gacek, przed Bogucicami wyprzedziliśmy go, do Pińczowa jechał za nami. Zamrugaliśmy, ale nie wiem czy ktoś zauważył nas i naklejkę na samochodzie z tyłu,bo jechaliśmy bez przyczepy. Dominika

Pozdrawiam czarnego Opla Astrę.Przyczepa to Gruau naklejkę widzieliśmy i mrugaliśmy :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzis w Krakowie zbrojarzy kia carniwal zielona z nalepka :-) po drugiej stronie nalepka transport krwi kto to? pozdrawiam

Edytowane przez BOGDANKRAKOW (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Habus9   :banan: a juz myślałam, że to przyczepa widmo :-) przez moment pamiętałam nazwę przyczepy, ale jak przyszło mi powtórzyć to już był problem  :bzik: Dominika

Aaaaa bo nazwa jakaś taka mało znana  :] Fajnie spotkać kogoś z forum na trasie,dużo jeżdżę służbowo i do tej pory widziałem tylko 3 oklejone samochody i jak na złość ani jednej przyczepy.Jeszcze raz pozdrawiam, do następnego mrugnięcia :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Habus9 my wtedy staliśmy w Gackach na polu namiotowym, a jechaliśmy do Pińczowa na zakupy tylko. Na dodatek bardzo "inteligentnie" okleiliśmy przyczepę z tyłu tylko, więc jak się z kimś mijamy to nie widać, że jesteśmy z forum, chyba że ktoś ma dobry wzrok i w lusterku wypatrzy naklejkę jak już nas minie  :] Dominika

Edytowane przez marko75 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.