Skocz do zawartości

Spotkałem, widziałem forumowicza


Piotr J

Rekomendowane odpowiedzi

A to właśnie byłem ja w Gdańsku na Piwnej 4 maja. Dziękuję za pozdrowienia. Aż mi się miło zrobiło gdy na kartce były pozdrowienia. Przez moment myślałem, że to mandat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie ze znalazles kartkę, bo nie wiedziałem gdzie ja wcisnąć bys nie wyzucil jak ulotki, ka wlasnie gnilem na komendzie i probowalem wypatrzyć właściciela ale mi nie wyszło ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,no to macie wybitnego pecha Koledzy,bo tydzień temu ruszyłem do Pisza na majówkę i po drodze dopadł mnie jakiś Merol z logo lecz bez cb,ale za to po przyjeżdzie na miejsce stali ludzie z Siedlec(bez logo),a następnego dnia rano przyturlała się cepka z Siedlec przykładnie oklejona z każdej strony,a wieczorem dotarła jeszcze jedna z Wa-wy też wzorowo oklejona.Jeżdżąc na codzień ciężarówką widzę dużo załóg oklejonych Naszym logiem,nawet za granicami kraju,a z niektórymi da się nawet pogadać na radiu.Miejcie oczy szeroko otwarte,a napewno aobaczycie więcej.Pozdrawiam :drive: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ka wlasnie gnilem na komendzie i probowalem wypatrzyć właściciela ale mi nie wyszło ;-)

 

 

 

Gdybym wiedział. że siedzisz w komendzie pewnie bym zaszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Może się ktoś przyzna do pobytu w Czaplinku (camping Drawtur) pierwsze dni lipca?

Przyczepa oklejona,(kolor jakiś beżowy,kremowy na pewno nie biała) holownika nie widziałam .Nosiłam się z zamiarem powitania ale nie myslalam, że to tylko krótki pobyt.Jak się zmobilizowałam zastałam już tylko puste miejsce :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.ciesze się że na trasie koledzy pozdrawiacie się.wracałem na początku lipca z czaplinka do szczecina i przykro mi się zrobiło że mimo iż mrugałem światłami i ręką do zestawów jadących w przeciwną stronę żaden się nie odwzajemnił .musiałem trafić na buraków/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widziałem w Dziwnowie na terenie EKOCAMP na Osiedlu Rybackim czarne Renault Scenic PL 802... z nalepka karawaning.pl. Za wycieraczkę włożyłem kartkę z pozdrowieniami. Nie widziałem właścicieli auta i nie mogłem zlokalizować miejsca pobytu. Pozdrawiam raz jeszcze SKROOL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok: 11:30 we Wrocławiu śmignęła Mostem Pokoju Toyota z budką - chyba Adria na blachach KR:)

To podejrzewam iż jest to zestaw Ewa0208 :D

 

A ja wczoraj czyli 31.07 widziałem ciemną (grafitowy granat czy coś takiego) Vectrę na krakowskich blachach z X na końcu, oklejaną, jadącą z Piastowskiej w stronę Zakopianki około 20:00

Próbowałem nawiązać kontakt - udało się dopiero na którymś z kolei skrzyżowaniu (ostatnim wspólnym - kierowca zajęty fakturkami lub czymś takim), uśmiechnął się i pozdrowił - chyba kojarzę twarz ale... nie wiem kto to :-(

(ja jechałem niebieskim Kangoorkiem z drabiną na dachu - nie oklejony jeszcze - nawet firmowymi naklejkami nie mówiąc o forumowych :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.