Skocz do zawartości

Co lepeij wynająć - kampera czy przyczepę?


unknown?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po raz pierwszy chcialbym sie wybrac camperem lub samochodem+przyczepa.

I mam kilka pytan:

1.Czy macie jakas dobra wypozyczalnie do polecenia?

2.Co jest lepsze?Capmer czy przyczepa?(tansze, wygodniejsze itp.)?

3.Jakis cennink za wynajecie (parkingu, pola) campinowgo?

4.Ktory kraj europy najlepiej wybrac?

Na razie tyle pytan.:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Po raz pierwszy chcialbym sie wybrac camperem lub samochodem+przyczepa.

I mam kilka pytan:

1.Czy macie jakas dobra wypozyczalnie do polecenia?

2.Co jest lepsze?Capmer czy przyczepa?(tansze, wygodniejsze itp.)?

3.Jakis cennink za wynajecie (parkingu, pola) campinowgo?

4.Ktory kraj europy najlepiej wybrac?

Na razie tyle pytan.:-]

 

Witam :-]

Odpowiadam na pytania wg własnej wiedzy:

ad.1 - Nie mam

ad.2 - Nie mam porównania - nie jeździłem camperem

ad.3 - Do pobrania na stronach www kempingów

ad.4 - To zależy co chcesz zwiedzić. Nikt za Ciebie decyzji nie podejmie. Ja wybrałbym Polskę :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx:)

a jak to jest z wypozyczeniem?

Jak mieszkam w Sz-n a firma wynajmujaca znajduje sie np. w Gdansku to jak to wyglada?

I jeszce jedno czy do przyczepy obowiazkowe sa dodatkowe lusterka i tablica rejestracyjna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytania bo i kamper i przyczepa mają swoje zalety i wady.

Ad1. Przeszukaj niezmierzone zasoby internetu to znajdziesz wypożyczalnie ale wydaje mi się, ze już trochę późno na wynajęcie czegokolwiek na okres wakacji. W zasadzie warunki wynajmu są wszędzie podobne i z racji małej konkurencji na rynku polskim ceny wysokie.

Ad2. Co jest lepsze zalezy od tego jak chcesz spędzić wakacje. Kamperem można stosunkowo szybko się przemieszczać skacząc z kempingu na kemping. Przyczepa to raczej baza wypadowa na dłuższy pobyt w jednym miejscu ale masz do dyspozycji holownik :-]

Ad3 to bardzo ogólnie zadane pytanie. Nie napisałeś gdzie chcesz jechać. Przeszukaj forum sporo się dowiesz. Polecam.

Ad4 Ja bym wybrał południe europy np. Chorwacja, Włochy albo kierunek wprost przeciwpołożny np Norwegia :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx:)

a jak to jest z wypozyczeniem?

Jak mieszkam w Sz-n a firma wynajmujaca znajduje sie np. w Gdansku to jak to wyglada?

I jeszce jedno czy do przyczepy obowiazkowe sa dodatkowe lusterka i tablica rejestracyjna?

 

Nie wiem co masz na myśli z tym Szczecinem i Gdańskiem :-] ? Jak chesz wynająć w Gdańsku to jedziesz tam i wynajmujesz a po urlopie oddajesz. Myślę, że za odpowoednią kasę przywiozą Tobie sprzęt pod dom i odbiorą. Nawet jeśli wypożyczysz z Rzeszowa. To tylko kwestia ceny :-]

 

Lusterka ? Poczytaj sobie np tu; http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=4188&highlight=lusterka Temat był wielokrotnie wałkowany na forum i nie ma potrzeby powielania tego samego.

Jeśli chodzi o tablice to przyczepa jest osobnym pojazdem. Rzecz oczywista, że musi posiadać tablice rejestracyjne i dowód rejestracyjny. Wymagana jest także gaśnica i trójkąt ostrzegawczy.

 

P.S. Żartujesz z tymi tablicami czy serio nie wiesz ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.