Skocz do zawartości

Majówka „U Sikory” Niedźwiady Małe - 2022


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

z przymruganiem oczka zerknąłem na wpisy googlowskie czyli wolna literatura netowa i czytam:

 
ic_star_rate_14.pngic_star_rate_empty_14.pngic_star_rate_empty_14.pngic_star_rate_empty_14.pngic_star_rate_empty_14.png 8 miesięcy temu
 
Miejsce mało ciekawe. Dziewczyna z obsługi, pewnie córka, jest wyjątkowo nieuprzejma z wiecznym grymasem, typu jestem nieszczęśliwa już po przebudzeniu. Jedyny pozytyw to ciepłe jezioro :)
 
 
Potwierdzacie??? (kto był..)
 
LUB inny wpis
 
ic_star_rate_14.pngic_star_rate_empty_14.pngic_star_rate_empty_14.pngic_star_rate_empty_14.pngic_star_rate_empty_14.png 8 miesięcy temu
 
Domki ładne, ciepła woda w jeziorze i tyle ze wspaniałości tego miejsca. Córka właściciela, która wydaje domki, wręcz odpycha swoją osobą. Przez takie podejście napewno już tu nie wrócę. Plaża za mała na tyle osób. Ogólnie, są fajniejsze i przyjemniejsze miejsca. Nie polecam.
 
albo jeszcze...:
 
 
ic_star_rate_14.pngic_star_rate_14.pngic_star_rate_14.pngic_star_rate_empty_14.pngic_star_rate_empty_14.png 
 
Ubogo i brudno
 
 
 
.... hmmm..to jak jest?????????????
 
:) pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KAMPERLIFE story napisał:

z przymruganiem oczka zerknąłem na wpisy googlowskie czyli wolna literatura netowa i czytam:

 
.. hmmm..to jak jest?????????????
 
 

hmmmmmmm ...???? , proponuje Ci otworzyć szerzej oczy i skoro zadałeś sobie tyle trudu , żeby znaleźć te trzy opinie mogłeś też poczytać wiele innych pozytywnych ( ale to by było za nudne ?).

Tobie nie musi się podobać to co innym, a innym nie musi się podobać to co Tobie się podoba.  Pytanie moje, komu uwierzysz czy temu co robi siarę czy rzeszy  ludzi którzy tu od lat przyjeżdżają ?.

Myślę, że przekonać się możesz jedynie sam, ale i tak nie do końca wierzę, że wstawiając tutaj te opinie miałeś dobre intencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KAMPERLIFE story napisał:

 

.... hmmm..to jak jest?????????????
 

Na moje to jest tak, konto założone  tylko po to żeby objechać konkurencję :mlot:Samemu zakasać rękawy i do roboty a nie objeżdżać innych.

Mieliśmy być ale jednak życie napisało inny scenariusz, przed przyjazdem sprawdziłem na Forum jaki tam klimat, z fotek i opisu gości widać że jednak warto przyjechać do Sikory:winner: i pewno w najbliższym czasie tak zrobimy;)

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, KAMPERLIFE story napisał:

z przymruganiem oczka zerknąłem na wpisy googlowskie czyli wolna literatura netowa i czytam:

 
 
ic_star_rate_14.pngic_star_rate_14.pngic_star_rate_14.pngic_star_rate_empty_14.pngic_star_rate_empty_14.png 
 
Ubogo i brudno
 
 
 
.... hmmm..to jak jest?????????????
 
:) pozdro!

Byłam raz i w zasadzie ... ten raz wystarczył abym bardzo polubiła to miejsce :) Mili właściciele , super ekipa , spokojna okolica - las/jeziorko , jeśli chodzi o organizowane zloty : moim zdaniem " 5 " z plusem (czyli dla każdego coś fajnego) dodam tylko iż to moja subiektywna opinia 

Edytowane przez MARGARET78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2022 o 07:04, irkoski napisał:

ale i tak nie do końca wierzę, że wstawiając tutaj te opinie miałeś dobre intencje.

Klasyczny youtubowy  przegryw. Nikt kiepskich filmów oglądać nie chcę. Nikt nie chce subskrybować, no to dawaj jakieś kontrowersyjny post aby weszli na kanał.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia na polu, my jutro rano , czyli w piątek startujemy.

WAŻNE !!!!!

PROSZĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ:

1. Pozytywne nastroje  :yay:

2. Słoneczną pogodę :ok:

3. "herbatę" ;) dla sąsiada "w celu integracji"

4. ???? (Wasze propozycje)

I tyle chyba wystarczy nam by razem spędzić miło czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.