Skocz do zawartości

Dodatkowe lusterka do samochodu.


Kurus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze jedno pytanie w sprawie lusterek Excellent view- czy te przyssawki są na elastycznej podstawie ,czy można ją dowolnie wyginać w zależności od kształtu obudowy lusterka auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 3.11.2019 o 20:59, pawel1966 napisał:

lusterka Reich excellent.jpg

Czy można kupić samo mocowanie tego lustra? 

Ja obecnie używam czegoś takiego :

 

Śrubka na imbus zastąpiona jest już motylkiem, generalnie działa i sprawuje się przyzwoicie, koszt niewielki,ale gdyby udało się zakupić same mocowania jak wyżej to pewnie bym zamienił. 

20190502_145702.jpg

20190502_145711.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, PolariS napisał:

Ja obecnie używam czegoś takiego

Ciekawe czy kiedyś jakiś pan w białym bereciku nie przyczepi się o to, że te uchwyty lusterka dodatkowego  ograniczają Ci pole widzenia w lusterku zasadniczym. Nie wiem jak to wygląda prawnie, być może rzeczywiście w takim przypadku lusterko dodatkowe jest ważniejsze od zasadniczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy kiedyś jakiś pan w białym bereciku nie przyczepi się o to, że te uchwyty lusterka dodatkowego  ograniczają Ci pole widzenia w lusterku zasadniczym. Nie wiem jak to wygląda prawnie, być może rzeczywiście w takim przypadku lusterko dodatkowe jest ważniejsze od zasadniczego.


Przecież przy założeniu dodatkowych, to te dodatkowe wykorzystujemy, głównych jakby nie było, nawet się w oba nie da patrzeć jednocześnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czytam wątek i nie mogę znaleźć, czy obowiązkowe są dwa lusterka, czy można jeździć tylko z lewym dodatkowym? W fabrycznych widzę koniec przyczepy, jak założyłem lewe dodatkowe to widziałem wszystko za przyczepą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czytam wątek i nie mogę znaleźć, czy obowiązkowe są dwa lusterka, czy można jeździć.......

Słabo szukasz albo nie chce Ci się przewinąć w górę kilka postów podawałem podstawę prawną w tej sprawie

 

 Wysłane przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kimkolwiek napisał:

Moje rozwiązanie . Kamera

Ja chciałem użyć kamery bezprzewodowej, kamera na kablu to fajne rozwiązanie ale jakoś nie miałem jak dotąd czasu na kabelek nie miałem. Wiem że zaraz odbędzie się  debata że kamera bezprzewodowa to lipa itd, ale mam pewien pomysł na to i jak mi się uda to wtedy to opublikuję co i jak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem bezprzewodową , ale przy ciężarciężarówce , płocie czy innej stalowej konstrukcji obraz fiksował . Monitor-kamera połączone przez gniazdo haka 13 pin.

Edytowane przez Kimkolwiek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gdzieś tam tylko w polu określonym przez przepis, na końcu rozporządzenia masz załącznik w którym jest to narysowane.

Sciąg sobie Rozporzadzenie - przeczytaj i zobacz załącznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nowej cepki założyłem Grand Aero 3XL;) Pewnie będzie trzeba dopracować mocowanie (w prawym trochę gorzej widać) ale ogólnie jestem z nich zadowolony. Obawiałem się, że na ramieniu długości 41cm będą drgać ale nic takiego nie występowało podczas jazdy na autostradach i remontowanych, dziurawych drogach;)

P1100319.thumb.JPG.bb9eea130a13bae068b9af40a5a3b194.JPG P1100320.thumb.JPG.5dd48daeff09bf05102be7fb5cfb172e.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.