Skocz do zawartości

Dodatkowe lusterka do samochodu.


Kurus

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, witus napisał:

c9d09798aad3b76d7419aa0b42be146f.jpg&key=c871e9bebdc7340ddb528766139a7b29eafc7de686517e3b971fe57ec4fb7dd5

 

Trochę zabawy jest żeby to założyć u mnie. Najpierw lusterka samochodu w dół, dopiero da się wsunąć w szczelinki. Po odkręceniu lusterek dodatkowych można odrobinę podnieść w górę lusterka samochodu.

No nic projektanci Seata chyba inne rzeczy brali pod uwagę projektując Leona.

 

Najważniejsze, że się udało default_smile.png

Próbowałeś przyczepiać je może do dolnej krawędzi? Wygląda, że tam jest więcej miejsca. I czy Excelenty swoje przymierzałeś? Bo może mimo wszystko lepiej się je będzie montować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Próbowałeś przyczepiać je może do dolnej krawędzi? Wygląda, że tam jest więcej miejsca. I czy Excelenty swoje przymierzałeś? Bo może mimo wszystko lepiej się je będzie montować?


Od dołu nie da rady. Wewnętrzna krawędź faktycznie większa, ale zewnętrznej brak.

Moje sprawdzę w weekend bo zimują w przyczepie.



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Excellenty ale niestety po ostatnim wyjeździe będę chciał je sprzedać, choć myślałem ze w końcu będę miał lustra w których widać wszystko.

w poprzednim holowniku sprawdzały się (jeździłem dość wolno), to w obecnym niestety przy mijanie z dużym zestawem, slożyły mi całe lusterko od strony kierowcy (są chyba za duże do twardości sprężyn w lusterkach auta i stawiają zbyt duży opór)

jesli ktoś jest zainteresowany, piszcie.

Miał ktoś z Was podobny problem?

Milenco Aero są dużo mniejsze i powinny stawiać mniejszy opór, poprawcie mnie jeśli nie tak kombinuje ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie Exellenty jako zapas. Moze ma ktos np. 1sztuke, albo jakies elementy?


Moje będą do sprzedania. Jak zamówię nowe do aktualnego samochodu.

W Katowicach w przyczepytam ... sprzedają na sztuki, przynajmniej sprzedawali jak rozbiłem jedno kiedyś.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam 

Pytanie - Potrzebuje lusterka do Zestawu ze zdjęcia. 

Czy EV  by się nadawały ?

Gdzie teraz najlepiej je kupić >?

I jakie dokładnie wybrać ?  jaka konfiguracja ?   czy sa takie z szerszym kontem widzenia?  Bo płaskie nie robią roboty ? 

Czy jest szansa że będą pasować do nowej Astry (zaspępczy holownik) 

 

a

53405374_990337761355549_8788244699619000320_n.jpg

2019-03-03_11-13-45.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, bw81 said:

Milenco Aero albo grand Aero I po temacie. 

Jak planujesz holować Astrą to wziąłbym grand aero.

https://www.obelink.pl/akcesoria-techniczne/marki-pl-3/milenco.html

 

W czym lepsze niż EV?

Zdecydowanie GRAND.....  potrzebuje dobry Widok .... na boki i do tyłu 

Czy da je się na tyle daleko odsunąc żeby holować  przyczepę  2,5m  ( również w Astrze ) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milenco grand sam w sobie jest dużym lusterkiem i myślę, że bez problemu obejmie 2.5m przyczepę. Najlepiej gdybyś przymierzył - może ktoś z grupy ma w Wawie takie lusterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.