Skocz do zawartości

Historia edycji

ed

ed

Godzinę temu, jacek00 napisał:


Dzięki tym gumkom lusterka trzymają się jak zabetonowane i nie ma możliwości aby się zsunęły. Przynajmniej w każdym z moich pojazdów, a lusterka też mam mocno opływowe.

O takich gumkach mówię. Ludzie często nie wiedzą aby je zamontować na tych paskach.

Te "gumki" to przyssawki (cztery sztuki na lusterko) i winny być zamontowane na korpusie, ( pierwszy post na tej stronie) w którym mocowana jest rurka lusterka a nie na paskach. Tylko wtedy bardzo pewnie i bez drgań "siedzi" całe  lusterko, bo drgania lusterka z samochodu nie przenoszą się na lusterko dodatkowe. Guma w stosunku do tworzywa tłumi drgania ok 60 razy dlatego te przyssawki winny być między korpusami lusterek. Mam te Excellenty od 15 lat i stwierdzam, że to był bardzo dobry wybór.

ed

ed

Godzinę temu, jacek00 napisał:


Dzięki tym gumkom lusterka trzymają się jak zabetonowane i nie ma możliwości aby się zsunęły. Przynajmniej w każdym z moich pojazdów, a lusterka też mam mocno opływowe.

O takich gumkach mówię. Ludzie często nie wiedzą aby je zamontować na tych paskach.

Te "gumki" to przyssawki (cztery sztuki na lusterko) i winny być zamontowane na korpusie w którym mocowana jest rurka lusterka a nie na paskach. Tylko wtedy bardzo pewnie i bez drgań "siedzi" całe  lusterko, bo drgania lusterka z samochodu nie przenoszą się na lusterko dodatkowe. Guma w stosunku do tworzywa tłumi drgania ok 60 razy dlatego te przyssawki winny być między korpusami lusterek. Mam te Excellenty od 15 lat i stwierdzam, że to był bardzo dobry wybór.

ed

ed

53 minuty temu, jacek00 napisał:


Dzięki tym gumkom lusterka trzymają się jak zabetonowane i nie ma możliwości aby się zsunęły. Przynajmniej w każdym z moich pojazdów, a lusterka też mam mocno opływowe.

O takich gumkach mówię. Ludzie często nie wiedzą aby je zamontować na tych paskach.

Te "gumki" to przyssawki (cztery sztuki na lusterko) i winny być zamontowane na korpusie w którym mocowana jest rurka lusterka a nie na paskach. Tylko wtedy bardzo pewnie i bez drgań "siedzi" całe  lusterko, bo drgania lusterka z samochodu nie przenoszą się na lusterko dodatkowe. Guma w stosunku do tworzywa tłumi drgania ok 60 razy dlatego te przyssawki winny być między korpusami lusterek. Mam te Exelenty od 15 lat i stwierdzam, że to był bardzo dobry wybór.

ed

ed

43 minuty temu, jacek00 napisał:


Dzięki tym gumkom lusterka trzymają się jak zabetonowane i nie ma możliwości aby się zsunęły. Przynajmniej w każdym z moich pojazdów, a lusterka też mam mocno opływowe.

O takich gumkach mówię. Ludzie często nie wiedzą aby je zamontować na tych paskach.

Te "gumki" to przyssawki (cztery sztuki na lusterko) i winny być zamontowane na korpusie w którym mocowana jest rurka lusterka a nie na paskach. Tylko wtedy bardzo pewnie i bez drgań "siedzi" całe  lusterko, bo drgania lusterka z samochodu nie przenoszą się na lusterko dodatkowe. Guma w stosunku do tworzywa tłumi drgania ok 60 razy dlatego te przyssawki winny być między korpusami lusterek.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.