Skocz do zawartości

9. Ogólnopolska Pielgrzymka Karawaningowa na Jasną Górę


Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie zapraszamy na
9. Ogólnopolską Pielgrzymkę Karawaningową na Jasną Górę
w dniach
23-24 kwietnia 2022

(nowy stały termin pielgrzymek to 4 niedziela kwietnia)

Ze względu na niestabilną sytuację pandemiczną pielgrzymka odbędzie się wg stałego planu, bez zapisów.
Zapraszamy WSZYSTKICH miłośników karawaningu, zrzeszonych i niezrzeszonych na wspólną modlitwę na rozpoczęcie sezonu 2022.
Pamiątkowa naklejka pielgrzymkowa będzie do nabycia w Biurze Zlotu (sektor F).

Info: www.razemwdrodze.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem niestety nie najlepszy ten termin ale cóż...

 

ale mam nadzieję że będąc do tej pory na wszystkich i na tą uda nam się dojechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Po niedzieli podamy szczegółowy program pielgrzymki. Stały termin przeniesiony ze względu na częste pokrywanie się II niedzieli kwietnia z Niedzielą Palmową lub świętami, a także z Targami w Poznaniu.

Jeśli chcecie, to możemy zrobić orientacyjną listę obecności. Ale bez zapisów można też przyjechać. Zapraszamy wszystkich miłośników karawaningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@polo63 może masz rację - chociaż ja uważam że lepszy byłby termin "ruchomy"/ustalany corocznie...niż haczący o Święta (to co starał się Mariusz to zapewnić), czy majówkę, która bardzo często jest związana z "dłuższym wyjazdem".

Taki mój punkt widzenia - uważam że mam prawo je wyrazić i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Misio napisał:

...

Taki mój punkt widzenia - uważam że mam prawo je wyrazić i tyle...

Rozumiem, ja tyż tylko za siebie piszę. Do zobaczenia:)

Godzinę temu, Hipis2020 napisał:

Poświęcenie???:blink:

A no i owszem, wszak po to tam jeżdżę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROGRAM 9. OPK na Jasną Górę:

sobota 23.04:

14.30 Msza św. w Kaplicy Matki Bożej
15.30 Droga Krzyżowa na Wałach
21.00 Apel Jasnogórski

niedziela 24.04:

9.30 Msza św. w Kaplicy Matki Bożej
11.00 Modlitwa poświęcenia pojazdów (parking - przy Biurze Zlotu) i poświęcenie pojazdów
ZAKOŃCZENIE PIELGRZYMKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2022 o 17:15, Hipis2020 napisał:

Poświęcenie???:blink:

Ja tam też nic nie święcę , ale inni mogą. Jest stara zasada, jak Cię coś nie interesuje to po prostu nie pisz. Nie wsadzaj jakichś szpilek. Karawaning to wolność Ja się tu  nie udzielam. Akurat ja tutaj napisałem wyjątkowo do Ciebie kolego, więcej zrozumienia i asertywności Ci życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam.

Wybieramy się na pielgrzymkę po rz pierwszy. Czy jest jakaś lista zapisów? Proszę o podpowiedź "stałych bywalców", w kwestiach organizacyjnych ( np. czy na parkingu można podłączyć się do prądu? czy jest dostęp do sanitariatów itp.). No i jeszcze zasadnicze pytanie, czy ta pielgrzymka w ogóle się odbędzie, bo na forum od lutego zapadła cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma listy (było to napisane przez organizatora w pierwszym poście)

Toalety są bliżej wjazdu na parking - publiczne.

Jest kilka skrzynek "z prądem" - potrzebny spory przedłużacz - jak ktoś zacznie grzać nim - będą wyskakiwać bezpieczniki.

Ostatnie wpisy są z marca a nie z lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapraszamy bez zapisów. Pamiątkowa naklejka oraz program pielgrzymki będą dostępne w BIURZE ZLOTU (sektor F).
Do zobaczenia na Jasnej Górze.
PS. W czasie poświęcenia pojazdów będzie zbierana kwesta na pomoc dla uchodźców z Ukrainy, którą przekażemy do CARITAS POLSKA.

 

naklejka 9 OPK.jpg

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.