Skocz do zawartości

Historia edycji

konrad_b

konrad_b

2 godziny temu, Dodi napisał:

a najlepiej mieć kartę wielowalutową w kantorze internetowym.

Mam kartę kantoru Aliora i transakcje są w kunach, ale to i tak nic nie zmienia, bo prowzje pobiera operator bankomatu

 

2 godziny temu, Zulos napisał:

"za radą cro.pl"... no wiesz?!?:foch:

Tyle tu już pisaliśmy o tym - ja przez ostatnie 3 lata co roku po min. 2 razy raportuję - że bez prowizji wypłacają bankomaty OTP i Addiko - w tym roku na pewno, a chyba jeszcze Erste.

No ale lepsze rady mają na cro.pl...:foch:

:D

Addiko nigdzie w okolicy nie było, w Novalji niby jest na google, ale w rzeczywistości go nie ma ?

A co do cro.pl to tam jest wydzielony temat i łatwo się zorientować, na k.pl trzeba by wertować po tematach ?

Zresztą z cro.pl korzystałem zanim trafiłem na k.pl, jeszcze jak jeździliśmy z namiotem, nawet naklejkę miałem ze słoneczkiem

Dla mnie kopalnia wiedzy o cro 

konrad_b

konrad_b

1 godzinę temu, Dodi napisał:

a najlepiej mieć kartę wielowalutową w kantorze internetowym.

Mam kartę kantoru Aliora i transakcje są w kunach, ale to i tak nic nie zmienia, bo prowzje pobiera operator bankomatu

 

konrad_b

konrad_b

1 godzinę temu, Dodi napisał:

a najlepiej mieć kartę wielowalutową w kantorze internetowym.

Mam kartę kantoru Aliora i transakcje są w kinach, ale to i nic nie zmienia bo prowincje pobiera operator bankomatu

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.