Skocz do zawartości

Mazury - 1-16.08.


Rekomendowane odpowiedzi

100pa, balthur, radwan, kit, Spablo1, i inni już mi i w tej chwili obiecywać , że jedno ze spotkań w przyszłym roku odbędzie się gdzieś w Karkonoszach , jak nie to się z Wami po rozprawiam.

Muszę jakimś sposobem zmusić Was do odwiedzenia tego pięknego regionu.

tez sie dopisuje - przyjedziemy napewno :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

balthur, kiedy Ty jedziesz , bo moja trasa przebiega przez Sieradz , a to rzut beretem od Kalisza , może razem pognamy , no może też jako pierwsi , by nie wyłamać się z tradycji.

Jestem dość mobilny czasowo. Sprawa do ustalenia. Na razie jeśli Zosia pozwoli to 31.07, ale może być inaczej. Dlaczego z Oławy przez Sieradz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa, balthur, radwan, kit, Spablo1, i inni już mi i w tej chwili obiecywać , że jedno ze spotkań w przyszłym roku odbędzie się gdzieś w Karkonoszach , jak nie to się z Wami po rozprawiam.

Muszę jakimś sposobem zmusić Was do odwiedzenia tego pięknego regionu.

 

Wirku ja jestem jak najbardziej za - najlepiej gdzieś w Kotlinie Kłodzkiej (ponieważ znasz najlepiej te okolice zaproponuj miejsce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być Toruń , ponieważ ja wyjadę jakieś 2 lub 3 dni wcześniej do Radwana na WIEEEEEEEEELKĄ rybę i jak Ninie uda się załatwić wolne 1 VIII ruszamy na Mazury , czyli możemy 1 zrobić zwiedzania Torunia wraz z dworcem PKP , gdzie odbierzemy Ninę :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać jakieś namiary, ew. ceny?

 

a i owszem pozycja GPS:

N:54 41'39,40"

E:17 15'25.02"

 

za cztery osoby, cycepkę, namiot, auto, prąd 70PLN za dobę

 

googlarka

 

 

Więcej zdjęć będę miał ze sobą na Mazurach.

 

 

Pozdrawiam Artur

post-91544-imported-d821a7d1-3f16-4ccf-a34e-436064fad0a0_thumb.jpg

post-91544-imported-6065e845-1121-453e-a232-9b934009f704_thumb.jpg

post-91544-imported-fe5376fa-3944-4bfb-95f3-60e5e0a8f821_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być Toruń , ponieważ ja wyjadę jakieś 2 lub 3 dni wcześniej do Radwana na WIEEEEEEEEELKĄ rybę i jak Ninie uda się załatwić wolne 1 VIII ruszamy na Mazury , czyli możemy 1 zrobić zwiedzania Torunia wraz z dworcem PKP , gdzie odbierzemy Ninę :niewiem:

 

 

to ja od jutra od samego rana zaczynam rybki tresowac - zebys wiedzial co to jest "lokomotywa na haku " :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radwan, już ciągnąłem karpika 10 kg w rzecze Odrze , gdzie z prądem wyciągnął mi 100m żyłki i jeszcze 50 metrów brzegiem z nim leciałem , szedł jak przecinak w rzece trudniej, bo dochodzi prąd rzeki , ale zabawa przednia.

Nęć, nęć by te lokomotywy były gotowe na moje przybycie :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się uda (szukam niskonakladowego wykonawcy) mamy taka nalepkę.

Ja poproszę o dwi naklejki . Jedną na budkę , a drugą do archiwum.

Ja jestem na Mazurach od piątku . Jest cudownie . Dzisiaj ruszmy w kierunku Augastowa . Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.