Skocz do zawartości

miejsce nad morzem u gospodarza


Franio123

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kojarzę tego kempingu, jeżeli wygląda tak jak na zdjęciach na stronie to fajowy.

Co prawda te zdjęcia nie wyglądają na autentyczne, bardziej na wklejanie samochodów i namiotów w krajobraz :ok:

 

A w Stilo faktycznie do plaży jest ok. 20 minut przez lasek.

Co prawda można konną bryczką w 5 minut i nie męcząc się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym,że jestem po wypadku i mam problemy z nogą pozrywane wiązadła i takie tam cudactwa teraz rehabilitacja szukam czegoś spokojnego żeby mnie dzieciarnia nie przejechała i żebym nie musiała uciekać po krzakach przed nimi no i żeby moje dzieci nie wisiały na mnie przy każdej budzie żebrząc o kolejną głupotkę :ok:

Aż tyle i tak niewiele :ok:

A z tymi fotkami to prawda robią na swoje potrzeby super a rzeczywistość jest inna :oslabiony:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to w Poddąbiu budek będą miały pod dostatkiem.

W Stilo nie ma ani jednej budki, tylko dwa automaty z zabawkami w kulkach :ok:

Jeżeli chodzenie na dłuższe dystanse sprawia Ci kłopot, to są wspomniane bryczki na plażę.

 

Dobra, przestaję już marudzić jakie to Stilo miłe :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby moje dzieci nie wisiały na mnie przy każdej budzie żebrząc o kolejną głupotkę

he he właśnie ze względu na brak straganów podobają mi się Karwieńskie Błota, chyba trzy sklepy, kilka barów z placami zabaw i zasadniczo to wszystko.

Jak ktoś chce bardzo zakosztować tłumów to spacerkiem do Karwi i tam tłok jak się patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kempingi są dwa, ja polecam ten dalszy od wjazdu, czyli: jak się droga skończy skręcić w prawo, jechać do końca i jest /ten koniec to nastąpi po jakiś 200 m/ :ok: W/g mnie bardzo ładny kemping, czystszych sanitariatów chyba jeszcze nie spotkałem, sklepik z piwem i jedzeniem typu frytki i hotdogi na miejscu.

 

W razie czego mogę Ci podesłać jakieś zdjęcia, ale na przykład toalet to ja nie fotografowałem :ok:

 

Telefon do właścicieli: 608 272 198

 

BTW Nie wiem skąd jedziecie, ale ze Stilo do Poddąbia nie jest bardzo daleko - może warto tydzień tu, tydzień tam i sami zobaczycie co się wam bardziej podoba.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deker dziękuję bardzo za fotki :ok:

Miejsce rzeczywiście bardzo fajne chyba spróbujemy tam pojechać zawsze można zmienić

Widzę że na rowerkach też można więc taka opcja wchodzi w rachubę .chyba można na plażę dojechać rowerem?

Czy na polu zawsze jest tak pusto czy w sezonie się zapełnia ?

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocur

Zatoka Gdańska - to jest obszar morza zamknięty z jednej strony lądem a z drugiej linią łączącą Hel i Świbno . Stegna leży na wschód od Świbna . Więc leży nad pełnym morzem .

Przyjedź nad morze wczesną wiosną lub jesienią to zobaczysz różnicę w wysokości fali . A przy okazji nazbierasz bursztynu .

Poza tym Stegna i cała mierzeja jest wtedy wspaniała .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ziomek

 

W sezonie jest oczywiście więcej ludzi, ale tłoku raczej nie będzie.

Rowerkiem na plażę można dwoma sposobami:

1. drogą po której wspomniane konie jeżdżą (trochę dalej)

2. ścieżką przez las, ale pod jedną wydmę rower trzeba na piechotę wciągnąć (stromo i głęboki piasek)

Pomysł z rowerem jest dosyć powszechny, dużo ludzi tak na plażę jeździ.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatoka Gdańska - to jest obszar morza zamknięty z jednej strony lądem a z drugiej linią łączącą Hel i Świbno . Stegna leży na wschód od Świbna . Więc leży nad pełnym morzem .

 

Na Wikipedii napisano co innego http://pl.wikipedia.org/wiki/Zatoka_Gda%C5%84ska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepik jest, i to wręcz na na kempingu. Pieczywo, ser, wędliny, jogurty itp. jak najbardziej są. I piwo jest :bzik:

Jeżeli chodzi o przypinanie rowerów to nie wiem, nie pamiętam co ludzie z rowerami robili.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam. chwilowo byłem nieobecny gdyż urodził mi se kolejny czlowiek na pole kempingowe :hop1: druga córeczka. miejsce u tego gosta całkiem fajne, szkoda tylko ze bez prądu. niestety z małymi dziećmi prąd to konieczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.