Skocz do zawartości

Bieżący serwis z Warki.


TadeuszS

Rekomendowane odpowiedzi

Oj jak ja Wam zazdroszczę. Niestety nie dane mi było się z Wami spotkac w tym roku. Ale jestem z Wami duchem

rok sie jeszcze nie skonczyl takze jeszcze moze bedzie okazja sie spotkac

 

szukaj lepiej firanek do przedsionka,bo slonko swieci do srodka mocno :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

szkoda że nie możemy tam być z Wami ale za parę dni cycepka będzie zarejestrowana i może na innym zlocie się spotkamy.teraz pozostaje nam tylko oglądnie zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ze to juz sobota :czerwona: posiedzialo by sie jeszcze z tydzien...pozdrawiam wszystkich zlotowiczow na polu oraz tych co nie dojechali :-] oraz naszego Pomyslowego Dobromira aka Wir57 :nono: ktory przy okazji zostal naszym glownym energetykiem rozdajacym prad w naszej okolicy, wiec lepiej nie podpadac bo elektrownia przestanie emitowac :ok:

 

Ps. Kit o ktorej mamy te kajaki bo nie chce mi sie wstawac z krzesla i krzyczec do Ciebie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie organizatorzy mają mały problem z prądem. Chyba nie byli do końca przygotowani na taką ilość uczestników. Pomogły dopiero agregaty prądotwórcze które odciążają sieć lokalną w godzinach "szczytu" 16-10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że część ( między innymi i ja ) jest zaopatrywana w prąd od 16 do 10 a następnie przerwa w zasilaniu, z tego też względu lodówka tylko gaz .Nie szukajmy problemów jest fajnie a i pogoda dopisuje a wiecie Warka na świeżym powietrzu jest :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.