Skocz do zawartości

Historia edycji

Mars

Mars

Przymierzam się do zakupu takiego garażu: Link. Koszt: 5730 zł z dostawą. Nie wiem czemu pokazuje inaczej, bo ustawiam bramę z prawej strony garażu i z lewej jest ścianka 0,5 metrowa, a po kopiowaniu wchodzi standardowy układ. Tak czy owak, z prawej strony zaraz przy ścianie będzie przyczepa, a z lewej motocykl. 

Zastanawiam się, czy muszę brać profil zamknięty, bo już mam dwa garaże 6 m x 3 m ze zwykłymi kątownikami i jest OK. Naprawdę warto dopłacić? Wysokość podwyższyłem, aby światło wjazdu było 3 m. Do tego wziąłem filc antykondensacyjny. Jakieś sugestie?

Mars

Mars

Przymierzam się do zakupu takiego garażu: Link do garażu. Koszt: 5730 zł z dostawą. Nie wiem czemu pokazuje inaczej, bo ustawiam bramę z prawej strony garażu i z lewej jest ścianka 0,5 metrowa, a po kopiowaniu wchodzi standardowy układ. Tak czy owak, z prawej strony zaraz przy ścianie będzie przyczepa, a z lewej motocykl. 

Zastanawiam się, czy muszę brać profil zamknięty, bo już mam dwa garaże 6 m x 3 m ze zwykłymi kątownikami i jest OK. Naprawdę warto dopłacić? Wysokość podwyższyłem, aby światło wjazdu było 3 m. Do tego wziąłem filc antykondensacyjny. Jakieś sugestie?

Mars

Mars

Przymierzam się do zakupu takiego garażu: Link do garażu. Koszt: 5730 zł z dostawą. Nie wiem czemu ustawiam bramę z prawej strony garażu i z lewej jest ścianka 0,5 metrowa, a po kopiowaniu wchodzi standardowy układ. Tak czy owak, z prawej strony zaraz przy ścianie będzie przyczepa, a z lewej motocykl. 

Zastanawiam się, czy muszę brać profil zamknięty, bo już mam dwa garaże 6 m x 3 m ze zwykłymi kątownikami i jest OK. Naprawdę warto dopłacić? Wysokość podwyższyłem, aby światło wjazdu było 3 m. Do tego wziąłem filc antykondensacyjny. Jakieś sugestie?

Mars

Mars

Przymierzam się do zakupu takiego garażu: Link do garażu. Koszt: 5730 zł z dostawą.

Zastanawiam się, czy muszę brać profil zamknięty, bo już mam dwa garaże 6 m x 3 m ze zwykłymi kątownikami i jest OK. Naprawdę warto dopłacić? Wysokość podwyższyłem, aby światło wjazdu było 3 m. Do tego wziąłem filc antykondensacyjny. Jakieś sugestie?

Mars

Mars

Przymierzam się do zakupu takiego garażu: Link do strony. Koszt: 5730 zł z dostawą.

Zastanawiam się, czy muszę brać profil zamknięty, bo już mam dwa garaże 6 m x 3 m ze zwykłymi kątownikami i jest OK. Naprawdę warto dopłacić? Wysokość podwyższyłem, aby światło wjazdu było 3 m. Do tego wziąłem filc antykondensacyjny. Jakieś sugestie?

Mars

Mars

Przymierzam się do zakupu takiego garażu: Link do strony.

Zastanawiam się, czy muszę brać profil zamknięty, bo już mam dwa garaże 6 m x 3 m ze zwykłymi kątownikami i jest OK. Naprawdę warto dopłacić? Wysokość podwyższyłem, aby światło wjazdu było 3 m. Do tego wziąłem filc antykondensacyjny. Jakieś sugestie?

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.