Skocz do zawartości

Początkująca

Rekomendowane odpowiedzi

One tak mniej więcej chodzą w tych cenach, zależnie od stanu. Bywają i ponad 10 tyś.
Jeżeli potrafisz sobie poradzić z jakimś lekkim odświeżającym liftingiem to może warto ją zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Początkująca napisał:

https://sprzedajemy.pl/sprzedam-przyczepe-niewiadow-n126-borne-sulinowo-2-6bea9f-nr63080350
 

co myślicie o tej ? ci prawda daleko nie mam, tylko nie widzę tego remontu środka :D 

Moim zdaniem wyglada naprawdę nieźle patrząc na inne egz. na rynku. Na twoim miejscu pojechalbym, obejrzał, obadał to co wskazał przedmówca. Zwróć uwagę tez na UN i zaczep. Są owinięte w jakiś worek i nie widać ich na zdjęciach.

Edytowane przez KrzysztofCC (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/compass-connoisseur-440-2-angielska-przyczepa-kempingowa-ID6DoGd7.html#gallery-open
 

Albo ta przyczepa jeśli będę musiała dołożyć żeby kupić w dobrym stanie aby można było użytkować od razu, najbardziej zależy mi na tym, żeby nie mieć daleko, te 300km w jedna stronę jest znośne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Początkująca napisał:

https://www.otomoto.pl/oferta/compass-connoisseur-440-2-angielska-przyczepa-kempingowa-ID6DoGd7.html#gallery-open
 

Albo ta przyczepa jeśli będę musiała dołożyć żeby kupić w dobrym stanie aby można było użytkować od razu, najbardziej zależy mi na tym, żeby nie mieć daleko, te 300km w jedna stronę jest znośne 

Zabójcze połączenie - angielka i Wiórek. Omijaj szerokim łukiem!!!

Uszczelnieniu brodzika tez bym nie ufał.. :) 

2813B6F7-5CFB-4C27-8EA0-40CC2436C3D0.png

Edytowane przez KrzysztofCC (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, KrzysztofCC napisał:

Zabójcze połączenie - angielka i Wiórek. Omijaj szerokim łukiem!!!

Uszczelnieniu brodzika tez bym nie ufał.. :) 

2813B6F7-5CFB-4C27-8EA0-40CC2436C3D0.png

Dzięki za ostrzeżenie, gdzieś czytałam, że mają dużo zmęczonych przyczep tylko pytanie skąd takie pozytywne opinie w Google mają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Początkująca napisał:

Dzięki za ostrzeżenie, gdzieś czytałam, że mają dużo zmęczonych przyczep tylko pytanie skąd takie pozytywne opinie w Google mają 

Ciężko powiedzieć. Wiem, że większość przyczep na placu to zmęczone egzemplarze. Na twoim miejscu odpuściłbym sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Początkująca napisał:

Ktoś właśnie wstawił na grupę, co myślicie, mam 380km 

8D16F1ED-F178-4D92-87D4-054FE9971FEF.png

C88A9B60-34B6-480B-8F9E-43B8AAB133FF.png

D1EC2A68-283C-4760-9B4A-8DF4A2441F65.png

2F08196D-C156-48BA-8AA0-D801AAAFA936.png

8E2E0F74-BBD5-43BC-852B-A527AC14D793.png

A01CA1BF-17A9-4B58-8A4E-EE1AA421D8D7.png

6C4BFE86-51E6-4F11-B345-1E861ADA4A63.png

EBF3E3B5-2BF2-41B5-AA28-CD3D3B599419.png

Jedyny mankament z tego co sprzedawca mówi to pęknięta szyba 

728533ED-86A3-418F-9C54-160548703ACD.jpeg

Zasłonki zasłaniają narożniki.

Edytowane przez KrzysztofCC (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KrzysztofCC napisał:

Ta lodówka chyba nie jest ori

Dołożona, trochę ta szyba mnie przeraża bo pęknięcie spore, do niewiadówki tej n126n mam 300km trochę bliżej i chyba najpierw do niej pojadę zobaczyć jak wyglada, to chyba będzie najrozsądniejsze wyjście :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Początkująca napisał:

Dołożona, trochę ta szyba mnie przeraża bo pęknięcie spore, do niewiadówki tej n126n mam 300km trochę bliżej i chyba najpierw do niej pojadę zobaczyć jak wyglada, to chyba będzie najrozsądniejsze wyjście :D 

Jak dla mnie ta eNka wyglada lepiej od Dethflessa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KrzysztofCC napisał:

Jak dla mnie ta eNka wyglada lepiej od Dethflessa

Tez tak myśle i cenowo tak samo, będę dzwonić i się umawiać na oględziny (ewentualnie kupno) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.