Skocz do zawartości

Początkująca

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Adasiuuu napisał:

Gratuluję :) najważniejsze, że jesteś zadowolona :)

Mój powrót do cepki właśnie się kroi, stąd też powrót na forum :)

Dzięki, najważniejsze, że skorupa cała bez pęknięć, teraz tylko odświeżyć w środku, instalacje nowa 230v założyć i można śmigać na wakacje :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adasiuuu napisał:

Jak robisz nową to 230 tylko do ładowania aku, a reszta z akumulatora hotelowego na 12V - większa niezależność emoji39.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tez o tym myśle i o solarach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Fotowoltaiką to trzeba przeliczyć. Jeśli masz gdzie ładować cepe między wyjazdami to uważam za nieopłacalne.

Ja miałem, a prądu z aku pokładowego (75Ah) starczało od czwartku do niedzieli bez problemu.
Oczywiście ładowany w trakcie jazdy, więc stawałem z naładowanym na full.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć moi mili, nie było mnie trochę, ale to dlatego ze remont mnie pochłonął, praca itp, jakoś czasu nie było, w sumie remont to za dużo powiedziane, trochę odświeżyłam w środku, dodaje zdjęcia.

 

PS. Wiadomo fachową ręką nie było robione tylko własnymi siłami wiec są niedociągnięcia, ale to ma być dla mnie. Ostatni krok to kupno zasłon, pierwszy wypad czeka mnie 3 lipca, już nie mogę się doczekać :D 

6D39C667-785C-4B11-80A2-A70D622483E8.jpeg

B6C32D4A-6A9D-4FFE-B1C8-2AB17A6B869F.jpeg

DDB698D0-9686-4462-B9DA-9FFF15E79838.jpeg

973C0EB4-1E90-420F-9573-C3FA0D596040.jpeg

76D74DEB-2A73-4A4F-9947-CE3C6CAF6408.jpeg

5ED27EC6-725C-4EFA-8851-F3783AA4DD91.jpeg

952CE976-BA66-4E1D-BAF2-A077DC3A4C1F.jpeg

D074044A-7A05-433E-B9CC-D65178EFA3DF.jpeg

02F3FBCF-56F5-4DE7-B5F6-B563C191A4CE.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, niech ci służy.

Akumulatora i solara zazdraszczam ?

A te świecące kulki - niezbędne w każdej przyczepie ?

image.thumb.png.04f002994ecb2c05a1e04f5962189176.png

Rzuciły mi się też w oczy te kabelki od lampki. Daj tam jakąś kostkę przyłączeniową, choćby taką jak w domu żyrandole się podłącza. Ewentualnie jakieś koszulki termokurczliwe. Zakładam że to tylko 12V, ale przy zwarciu może jakichś kłopotów narobić.

No i uwaga do tego terminu. Dlaczego czekasz do lipca. Wyjedź jak najszybciej, choćby na jedną noc i choćby parę kilometrów od domu. Bardziej treningowo i dla sprawdzenia sprzętu.?

Edytowane przez Piotrekm13 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotrekm13 napisał:

Rzuciły mi się też w oczy te kabelki od lampki

Wiem wiem, na zdjęciu było zrobione na próbę żeby zobaczyć czy światła działają :D tak kulki robią robotę, wieczorem przed snem takie światło idealne :D u mnie akurat są na baterie ? powiem Ci, ze przyczepa pochłonęła mnie finansowo, a jeszcze teraz będę kupować toaletę turystyczna, jakieś inne pierdoły potrzebne na wyjazd, ogólnie pomału się przygotowuje i jedziemy na tydzień, najpierw do Bornego Sulinowa a potem Kołobrzeg :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Też mamy te lampki hahaha, taki standard już chyba. A co do tematu, jeszcze kilka lat temu też mieliśmy kupić przyczepę tanio, za 10-15 tysięcy, ale woleliśmy odłożyć plany i kupiliśmy lepszą w tym roku, no zapłaciliśmy więcej, bo około 54 tysie poszły, ale za to jaki standard. Za tydzień ruszamy na Chorwację, nasz hobby 540 już gotowy, my praktycznie też, jeszcze zostało nam kilka rzeczy do załatwienia, ale to drobne sprawy, certyfikaty mamy, to wjedziemy bez problemu. Mieliśmy przełożyć ten wyjazd, ale uznaliśmy, że nie ma na co czekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.