Skocz do zawartości

Historia edycji

filipert

filipert


Foto

39 minut temu, golob napisał:

Najfajniej IMO wyglądają same ładnie odnowione

Zdecydowanie ten kierunek mi się podoba ? ale jak zauważyłeś przykryłem doraźnie za 14zł/szt pordzewiałe szkaradztwo.

39 minut temu, golob napisał:

Nad oknem kuchennym to kratka od wyciągu nad kuchenką?

Tak, bardzo mnie cieszy to urządzenie. Pytałem o to przez telefon i poprzedni właściciel nie miał pojęcia co to i stwierdził, że żadnego wyciągu nie ma... a tu niespodzianka.

39 minut temu, golob napisał:

- gniazda na ścianie? 2 prądowe od lewej, dlaczego 2?

Sporo w przyczepie prądożernych urządzeń; lodówka, bojler, ultraheat, klima, pralka, piekarnik... dlatego dołożono drugi niezależny obwód na osobnym zabezpieczeniu. Jeszcze nie sprawdzałem co na co jest rozdzielone ale to kwestia czasu. Pomysł wydaje sie rozsądny i wykonanie instalacji (Centercamp) też wygląda dobrze, przynajmniej pod względem estetycznym.

39 minut temu, golob napisał:

potem co?

instalacja do wpięcia anteny z dwoma przewodami + zasilanie 230V i 12V

IMG_20201229_113034.thumb.jpg.9388cf990274a81b23642be1ead4ab00.jpg

39 minut temu, golob napisał:

wlew wody to ta ostatnia czwarta z prawej?

Tak, to wlew wody a za krzakiem schowała się ostatnia piąta puszka z przyłączem wody miejskiej

IMG_20201229_113024.thumb.jpg.95d0544438ebea6dd9ee3b69eb056888.jpg

 

filipert

filipert

18 minut temu, golob napisał:

Najfajniej IMO wyglądają same ładnie odnowione

Zdecydowanie ten kierunek mi się podoba ? ale jak zauważyłeś przykryłem doraźnie za 14zł/szt pordzewiałe szkaradztwo.

19 minut temu, golob napisał:

Nad oknem kuchennym to kratka od wyciągu nad kuchenką?

Tak, bardzo mnie cieszy to urządzenie. Pytałem o to przez telefon i poprzedni właściciel nie miał pojęcia co to i stwierdził, że żadnego wyciągu nie ma... a tu niespodzianka.

21 minut temu, golob napisał:

- gniazda na ścianie? 2 prądowe od lewej, dlaczego 2?

Sporo w przyczepie prądożernych urządzeń; lodówka, bojler, ultraheat, klima, pralka, piekarnik... dlatego dołożono drugi niezależny obwód na osobnym zabezpieczeniu. Jeszcze nie sprawdzałem co na co jest rozdzielone ale to kwestia czasu. Pomysł wydaje sie rozsądny i wykonanie instalacji (Centercamp) też wygląda dobrze, przynajmniej pod względem estetycznym.

25 minut temu, golob napisał:

potem co?

instalacja do wpięcia anteny z dwoma przewodami + zasilanie 230V i 12V

 

29 minut temu, golob napisał:

wlew wody to ta ostatnia czwarta z prawej?

Tak, to wlew wody a za krzakiem schowała się ostatnia piąta puszka z przyłączem wody miejskiej

 

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.