Skocz do zawartości

Dokąd zmierza motoryzacja...


BUMERANG

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.11.2023 o 17:27, BuryKocur napisał(a):

Radek - ale ja się tankuje w trasie na stacji paliwowej przy okazji owego siku, zjedzenia obiadu lub wypicia kawy, więc argument trochę wybacz nietrafiony - i owo tankowanie z kawą trwa może kwadrans - może góra pól godziny z obiadem - a ile w tym czasie kW zatankuję do elektryka ?

Pzdr

Wlodek

PS - jeżeli w ogóle muszę sie w trasie tankować, bo zwykle ropy w aucie starcza mi na jakiś 1000 km a na aż tyle energii elektrycznej chyba jednak nie wystarcza w obecnych elektrykach. 

Nie, nie, nie - nie dla elektryków - chwała bogu, że ropy - w czasie kiedy planuję żyć - wystarczy

 

Włodku, ja Ci piszę z własnego doświadczenia. Tak to właśnie u mnie wygląda. Cóż mogę więcej dodać ... że w przeciwnieństwie do diesla nie oszczędzam i używam tych 200KM, które mam od samego "dołu"? 

Oczywiście, że jak jade 2500km do Polski to wsiadam w diesla, ale póki robie w ciągu dniówki do 600km to zdecydowanie wolę na prądzie. A jestem młodszy od Ciebie ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RadekNet napisał(a):

to zdecydowanie wolę na prądzie. A jestem młodszy od Ciebie ;) 

to pewnie dlatego - jako stary pryk mam swoje przyzwyczajenia i diesle do takich należą...

pzdr

Wl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, BuryKocur napisał(a):

to pewnie dlatego - jako stary pryk mam swoje przyzwyczajenia i diesle do takich należą...

Włodku, nie przekonuj, wiemy, że w Tobie bije serce z zapłonem samoczynnym. We mnie - choć jestem za benzyną - ogólnie spalinowe, i niechby to był i dwusuw :)Drugi tydzień ganiam dieslem, żeby życie miało smaczek, raz benzynka raz ropniaczek... 

Nowa dacia wymiata, kanty w środku fajne, ale aż mnie piszczele bolą na sam widok (jakoś tak regularnie się obijam przy wsiadaniu/wysiadaniu)...

Tak już całkiem serio, designerzy Jeep-a mogliby się uczyć z tej bulwarówki, jak dzisiaj powinno wyglądać wnętrze terenówki, czy może inaczej - samochodu aspirującego do miana terenówki, bo wychodzą im wnętrza mocno bez wyrazu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MG wchodzi do PL. Dzisiaj była ich konferencja w Polsce i podali takie ceny za swoje auta:

MG ZS (na zdjęciu poniżej ) za 79 800 zł
MG 4 - od 125 200 zł
MG HS - od 103 800 zł

FB_IMG_1701371902340.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jacek00 napisał(a):
9 godzin temu, danielpoz napisał(a):
Jagi czy volvo też z końca świata a nikt nie kwestionuje ich klasy 

Dokładnie. W tych cenach to zakladam, że będzie sztos

Nie wierze w te ceny. Choć może na start z marką dadzą takie dumpingowe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, BuryKocur napisał(a):

to pewnie dlatego - jako stary pryk mam swoje przyzwyczajenia i diesle do takich należą...

Zarty zartami, ale moje dzieci najbardziej lubią jeżdzić do szkoły 50paroletnim Volvo, więc i z młodym pokoleniem nie jest żle ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.