Skocz do zawartości

Historia edycji

filipert

filipert


ort

48 minut temu, golob napisał:

@filipert A takiego angielskiego Hymera widziałeś? Konstrukcja domniemam że jest identyczna jak w kontynentalnych Eribach bo nie sądzę aby robili na wyspy jakaś słabszą konstrukcję, jedynie środek ma angielski, do tego duża łazieka i drzwi które możnaby poszerzyć (trzebaby sie przyjzeć dokładnie)

https://www.otomoto.pl/oferta/hymer-eriba-nova-en-570-przyczepa-kempingowa-z-anglii-ID6Dic6t.html

 

Dzięki.

Przez moment miałem go nawet w "obserwowanych" potem jednak policzyłem ilość miejsc do spania - nas jest 2+2 i dopóki dzieciaki małe, to damy rade ale za 3-4 lata zrobiło by się ciasno. Jednak kiedy podlinkowałeś ogłoszenie, pomyślałem, że skoro i tak będę robił "demolkę" wnętrza, to można pięterko dorobić więc dzwonię... sprzedany :(

 

filipert

filipert

43 minuty temu, golob napisał:

@filipert A takiego angielskiego Hymera widziałeś? Konstrukcja domniemam że jest identyczna jak w kontynentalnych Eribach bo nie sądzę aby robili na wyspy jakaś słabszą konstrukcję, jedynie środek ma angielski, do tego duża łazieka i drzwi które możnaby poszerzyć (trzebaby sie przyjzeć dokładnie)

https://www.otomoto.pl/oferta/hymer-eriba-nova-en-570-przyczepa-kempingowa-z-anglii-ID6Dic6t.html

 

Dzięki.

Przez moment miałem go nawet w "obserwowanych" potem jednak policzyłem ilość miejsc do spania - nas jest 2+2 i dopóki dzieciaki małe, to damy rade ale za 3-4 lata zrobiło by się ciasno. Jednak kiedy podlinkowałeś ogłoszenie, pomyślałem, że skoro i tak będę robił "demolkę" wnętrza to można pięterko dorobić więc dzwonię... sprzedany :(

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.