Skocz do zawartości

Zakup przyczepy angielskiej


Skid

Rekomendowane odpowiedzi

  1. Może wyszukiwarka coś pomoże............

     

     

    Gość dodał temat → w Angielki

    Witam użytkowników niesławnych angielek. Po co post? Może aby zmyć złą sławę angielek, ale jednak w ten sposób aby minimalizować nieudane zakupy tych producentów. Zatem tak: I. Układ angielek. Dla mnie jedyny akceptowalny, zwykle prysznic osobny, łóżka rozkładane piętrowe i także ma...
  2. Witam Stoję przed zakupem przyczepy kempingowej z Anglii W zwiazku z tym że w Anglii nie ma potrzeby rejestracji, ubezpieczania przyczep itp. liczba dokumentów podczas zakupu sprowadza się chyba tylko do spisania umowy. Pytanie co jest wymagane aby zarejestrować takowa przyczepę w P...
  3. Witam, czy macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Chodzi mi o rejestrację motocyklu rocznik 1970 -77r. Poczytałem trochę w necie ale chodzi mi czy ktoś w Was przerabiał to w praktyce? Dziękuje za odpowiedzi
  4. hej może wie ktoś gdzie taką taśme można kupić do zasłonek
  5. Witam, mam problem z WK. Zakupiłam przyczepe kempingową od znajomego który sprowadził ja z Danii. Posiadam duński dowód rejestracyjny, umowe kupna że kupiłam ja od dunczyka, ubezpieczenie oraz aktualny przegląd. W WK zostałam poinformowana, że umowa kupna nie może być z datą późniejszą niż data prze...
  6. Witam, stałem się posiadaczem przyczepy Lunar, mam problem z rejestracją. Problem polega na tym że w wydziale komunikacji oznajmili mi że fakturze Angielskiej brak jest nr ramy. Przyczepę kupiłem w Polsce na umowę kupna sprzedaży od Polaka który przyprowadził przyczepę z Anglii bez rejestracji w nas...
  7. Witam, ostatnimi czasy dokonałem zakupu przyczepy kempingowej z Anglii, zrobiłem przegląd, tłumaczenie nie było potrzebne bo miałem umowę po polsku i angielsku, uradowany udałem się do wydziału komunikacji celem rejestracji przyczepki, i tu zaczęły się schody;/. Pani z WK zażyczyła sobie zaświa...
  8. Witam Dla równowagi i różnorodności, chciałbym zaproponować założenie drugiego Klubu Sympatyków Marki np. SWIFT. Kilku użytkowników Swiftów widziałem. Do grupy Swift, możemy zaliczyć również: Abbey, Sprite, Bessacarr, Ace. Albo można też rozszerzyć na Klub Sympatyków Angielek. Angielskich pr...
  9. Witam Posiadam nowa przyczepę szybowcową Cobra zakupioną w Niemczech na fakturę Vat firmy angielskiej. Za 2 lata wracam do PL i chciałbym zarejestrować przyczepę w kraju już teraz - póki jest nowa. Faktura vat zero jest na firmę, która nie jest moją - kolega pomógł mi zaoszczędzić Vat...
  10. Jakiś miesiąc temu stało się. Długo o tym mówiłem, jeszcze dłużej myślałem. Kupiłem przyczepkę. Leciwy Home-Car 420, w dowodzie dmc 750 kg, przegląd bezterminowy. Podpisałem umowę, zapiąłem czepkę i do domu. Kilka dni później postanowilem ją zarejestrować. Wziąłem więc dokumenty, tablicę i do urzęd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.