Skocz do zawartości

Hobby 540 2009 czy warto??? Prosze o pomoc !!


Kackub

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Panie i Panowie

Prosze Was o pomoc. Sprzedalem przyczepe i jestem na etapie szukania nowej. Wpadla mi jedna w oko ale potrzebuje fachowej opini/porady pomozcie prosze :)

Pozdrawiam Wojtek :)

P.S. Chcialbym wszystko wiedziec co na jej temat myslicie. Dzieki :)

Używane Hobby 540 Excellent KMFE - 54 500 PLN, 2009 - otomoto.pl
https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-540-excellent-kmfe-lozka-pietrowe-lozko-malzenskie-ID6D5Hdz.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kackub napisał:

Witajcie Panie i Panowie

Prosze Was o pomoc. Sprzedalem przyczepe i jestem na etapie szukania nowej. Wpadla mi jedna w oko ale potrzebuje fachowej opini/porady pomozcie prosze :)

Pozdrawiam Wojtek :)

P.S. Chcialbym wszystko wiedziec co na jej temat myslicie. Dzieki :)

Używane Hobby 540 Excellent KMFE - 54 500 PLN, 2009 - otomoto.pl
https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-540-excellent-kmfe-lozka-pietrowe-lozko-malzenskie-ID6D5Hdz.html

 

A tak na poważnie, cena b.duża jak za ten rok, sprzedawca znany i polecany więc można raczej jechać tam w ciemno, jak się podoba i na miejscu nic nie wyjdzie to kupować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voku,

Z Twoja to jestem na biezaco bo ogladam kazdy odcinek, tylko szerokosc i rozklad mi nie pasuje.

Wiem, ze cena wysoka bylem juz i ogladalem ja w bialogardzie ale ze  mnie zaden znawca dlatego pytam fachowcow o jakies rady.

Przyczepa wydaje mi sie, ze jest bardzo zadbana.

Zona z niej wyjsc nie mogla a ja szukalem tanszej.

Kurcze ciezko jest teraz kupic cos zadbanego w rozsadnej cenie.

Nad nowa sie zastanawialem ale jakos do nas nie przemawiaja wnetrza.

Spojrzcie prosze na zdjecia moze wypatrzycie cos czego ja laik nie widze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kackub napisał:

Voku,

Z Twoja to jestem na biezaco bo ogladam kazdy odcinek, tylko szerokosc i rozklad mi nie pasuje.

Wiem, ze cena wysoka bylem juz i ogladalem ja w bialogardzie ale ze  mnie zaden znawca dlatego pytam fachowcow o jakies rady.

Przyczepa wydaje mi sie, ze jest bardzo zadbana.

Zona z niej wyjsc nie mogla a ja szukalem tanszej.

Kurcze ciezko jest teraz kupic cos zadbanego w rozsadnej cenie.

Nad nowa sie zastanawialem ale jakos do nas nie przemawiaja wnetrza.

Spojrzcie prosze na zdjecia moze wypatrzycie cos czego ja laik nie widze.

 

Poproś to ci Ola prześle zdjęcia to sobie zobaczysz wszytko.
Oni mają tam ogólnie dobre sprzęty. sam tam kupowałem poprzednią, oczywiście trzeba sobie na miejscu na spokojnie wszytko dobrze sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja mam przyczepę w takim układzie i jestem z niej bardzo zadowolony (choć starsza od tej) skoro ją oglądałeś i jest zadbana i żonie się podobała to jeśli wszystko jest Ok nie zastanawiaj się kupuj i ruszaj w trasę aby się nią cieszyć ;) wg mnie taniej nie będzie a tylko drożej …

ps. Słyszałem kiedyś taką maksymę „są w życiu takie rzeczy które warto i takie co się opłaca. Nie zawsze to co się opłaca warto i nie zawsze to co warto się opłaca” 

Edytowane przez Smolik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.