Skocz do zawartości

Prośba o Wasze opinie na temat Wilk S3


markusa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

zastanawiam się nad zakupem pierwszej przyczepy. Do tej pory kilka razy wypożyczaliśmy z rodziną przyczepy i spodobała nam się taka forma spędzania wolnego czasu. Poczytałem już "niezbędnik" kupującego i kilkanaście wątków z podobnymi prośbami co moja - Wasze opinie o ofertach są nieocenione, a faktycznie widzicie na zdjęciach rzeczy, na które nowicjusz nie zwraca uwagi. Jest w sieci oferta sprzedaży Wilka S3 za kwotę bardzo niską (i to mnie niepokoi). Co Wasze wprawne oczy widzą na zdjęciach pod tym linkiem? Os sprzedawcy dowiedziałem się, że przyczepa przyjechała z Anglii iże ocenia jej stan na 8 w skali 1-10. A zatem?

https://www.otomoto.pl/oferta/wilk-s3-przyczepa-kempingowa-wilk-s3-26-900-zl-ID6D5Aci.html#e39a67ccb5

z góry dzięki

artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Krzysztof57 napisał:

To co na pierwszy rzut oka wydaje mi się podejrzane to materace podkowy zwłaszcza narożniki i wykładzina dywanowa na podłodze. 

Widać że docięta na wymiar i obszyta po brzegach, ale nie demonizowałbym. Luźno położona, żaden problem poprosić o fotki podłogi bez wykładzin, a na miejscu wyjąć do oględzin. Poduchy narożnika załamują się w harmonijkę, ale pokrowce wyglądają na oryginalne. U mnie jak guzy tapicerskie ściągające obie warstwy pokrowca wypruliśmy do prania, też się marszczy. Przyczepa jeszcze w dość tradycyjnej konstrukcji, co jest na plus, tyle że już z tworzywowymi listwami narożnymi (to akurat m.zd. na minus). Nie wiem, może patrzę b. pobieżnie, ale nie widzę jakichś ewidentnych mankamentów widocznych z kilometra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te narożniki robią wrażenia płaskiego materaca zgiętego tak aby wszedł na swoje miejsce a chyba powinny to być " trójkątne kostki" pianki , (wiem że to niezbyt precyzyjne określenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykładzina mnie również zastanawiała, ale stwierdziłem, że będzie łatwo pod nią zajrzeć. Co do narożników - Krzysztof57 możesz mieć rację z tą "trójkątną" pianką. Faktycznie ten narożnik po prawej stronie jakoś słabo spasowany jest z płaskim oparciem. Tylko co złego mogło stać się z takimi poduchami?

Edytowane przez markusa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się doszukujecie... na zdjęciach widać dokładnie nic. Albo poproś o dokładne zdjęcia albo jedź oglądać. 
 

co do dywaników, w hobby też takie miałem, i co? I nic, ktoś po prostu wolał pod stopami szmate nież gumoleum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jacekzoo napisał:

Ale się doszukujecie... na zdjęciach widać dokładnie nic. Albo poproś o dokładne zdjęcia albo jedź oglądać. 
 

 

tak też zrobię - wyprawa na niecałe 2 godziny, a pewność większa niż gapienie się na zdjęcia... 

Dzięki za zainteresowanie i podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsiadaj, jedź i oglądaj. Głowę wciśnij wszędzie gdzie możesz. Podstawy znasz na co zwracać uwagę.

Połóż się pod spód, posprawdzaj sprzęty. Jako Ok to bierz.

Wilk to Wilk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2020 o 21:46, markusa napisał:

tak też zrobię - wyprawa na niecałe 2 godziny, a pewność większa niż gapienie się na zdjęcia... 

Dzięki za zainteresowanie i podpowiedzi :)

No i co? oględziny były? Bo znajomi tez zaintersowani byli tą cepką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.