Skocz do zawartości

moja pierwsza


Wojtecki

Rekomendowane odpowiedzi

Angol jak Angol. Trzeba bardzo dokładnie obwąchać i wymacać środek. Ze zdjęć niewiele wynika. Nie podobają mi się te folie na materacach.

Uprzedziłeś mnie Tomku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cezarr napisał:

Przyczepa z Anglii czyli temat omawiany na forum, ale ta jest raczej nówka bo ma jeszcze folię na materacach, tylko w jakim celu  :puk:

@Cezarr o co chodzi z tematem cygańskich przyczep z wielkimi oknami i folii na siedziskach? mają z tym związany jakiś zwyczaj/przesąd? Ta ma folię, więc rozumiem, że też się łapie poniekąd, choć nie jest z Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=7306]Cezarr[/mention] o co chodzi z tematem cygańskich przyczep z wielkimi oknami i folii na siedziskach? mają z tym związany jakiś zwyczaj/przesąd? Ta ma folię, więc rozumiem, że też się łapie poniekąd, choć nie jest z Francji.
W UK też jest sporo cyganów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, stpc napisał:

że też się łapie poniekąd,

Ma kibelek więc albo nieużywany :D albo nie po cyganach. W Anglii też jest mnóstwo cyganów w przyczepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, stpc napisał:

@Cezarr o co chodzi z tematem cygańskich przyczep z wielkimi oknami i folii na siedziskach? mają z tym związany jakiś zwyczaj/przesąd? Ta ma folię, więc rozumiem, że też się łapie poniekąd, choć nie jest z Francji.

Kibla przeważnie też nie mają np. te z Francji. Mają tam jakieś swoje zasady i już, trzeba tylko uważać bo strasznie demolują te przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Cezarr napisał:

Kibla przeważnie też nie mają np. te z Francji. Mają tam jakieś swoje zasady i już, trzeba tylko uważać bo strasznie demolują te przyczepy.

Z tym demolowaniem to w sumie nie dziwne, jak oni w nich mieszkają całorocznie, a nie 1-3 miesiące w roku + traktują to jak dom, a widocznie o domy nie mają w naturze dbać.
Jakby dobrze przeliczyć, to im się to nieźle kalkuluje, spadek wartości takiej przyczepy przez 10 lat używania (bo zakładam, że kupują kilkuletnie) nieźle wychodzi cenowo jak na własny kawałek podłogi. Nie przypuszczałbym, że przyczepy mogą mieć tak dobre ogrzewanie, żeby dało się tam funkcjonować cały rok :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, stpc napisał:

Nie przypuszczałbym, że przyczepy mogą mieć tak dobre ogrzewanie, żeby dało się tam funkcjonować cały rok :D 

Zobacz na przyczepy KABE czy POLARIS to są przyczepy do całorocznego mieszkania, bardo dużo jest ich w Szwecji czy Norwegi.
Te z Francji czy Anglii trzeba bardzo ale to bardzo dobrze obejrzeć, są przeważnie w atrakcyjnych cenach, folię na materacach masz gratis :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, stpc napisał:

Z tym demolowaniem to w sumie nie dziwne, jak oni w nich mieszkają całorocznie, a nie 1-3 miesiące w roku + traktują to jak dom, a widocznie o domy nie mają w naturze dbać.
Jakby dobrze przeliczyć, to im się to nieźle kalkuluje, spadek wartości takiej przyczepy przez 10 lat używania (bo zakładam, że kupują kilkuletnie) nieźle wychodzi cenowo jak na własny kawałek podłogi. Nie przypuszczałbym, że przyczepy mogą mieć tak dobre ogrzewanie, żeby dało się tam funkcjonować cały rok :D 

Zazwyczaj kupują nowe. Oczywiście to że mieszkają w przyczepie nie znaczy że nie mają swoich domów itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wreszcie udało mi się zakupić przyczepę o jakiej marzyłem - tak mi się wydaje

Co prawda Anglik ale mam nadzieje że będe zadowolony

Przystapiłem do małych prac i mam pytanko

Szafka na obrazku była przykręcona na jakiś listewkach na stałe

chciałbym żeby była zdejmowalna do rozłożenia całego łóżka

i tu pytanie 

w jaki sposób jest montowana na czas podróży

 

20200531_175747.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Wojtecki napisał:

Wreszcie udało mi się zakupić przyczepę o jakiej marzyłem - tak mi się wydaje

Co prawda Anglik ale mam nadzieje że będe zadowolony

 

Pochwal się tym swoim wymarzonym cudem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wojtecki napisał:

Szafka na obrazku była przykręcona na jakiś listewkach na stałe

chciałbym żeby była zdejmowalna do rozłożenia całego łóżka

i tu pytanie 

w jaki sposób jest montowana na czas podróży

To ja powiem tak, u mnie ta szafka jest zdemontowana na stałe bo mi osobiście jest na moje potrzeby zbędna a co za tym idzie zbędny balast mogę zastąpić czymś innym..

A zamocowana była na wkręty..

20200417_132335.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.