Skocz do zawartości

Szukam przyczepy do 40 tys. Bedzie stała w jednym miejscu.


bbrpriv

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo że jestem tu nowy dwa słowa. 

Wysyp nowych użytkowników poza sezonowością spowodowany jest w dużej mierze "virusem"

Sam do takich należę i mam kilku podobnych znajomych :) Sprzedawcy domków holenderskich mają ogromny boom byłem widziałem sam jestem w szoku.

Alternatywą dla domków są przyczepy ( jako że to alternatywa to dla kogoś zupełnie zielonego FEND 650 wydaję się strzałem życia) 

Duża z klimą super ! :) po chwili i lekturze forum okazuje się iż używane były przez Cygan którzy nie załatwiają swoich potrzeb fizjologicznych w miejscu gdzie śpią,

Przyczepy są mocno wyeksploatowane używane 365 dni w roku a nie np 50. Pewnie są lepsze i gorszę. Łatwo rozpoznać je po dużych oknach ewakuacyjnych , braku wc czy zafoliowanych materacach ( swoją drogą folia jest dlatego że przemiał ludzi taki duży ?? ) 

Czy warto kupić hmm ja widziałem kilka np te z linku i to nie dla mnie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, bbrpriv napisał:

Jutro jadę oglądać ta hobby. Zobaczymy

Kupiłeś?, pytam bo ogłoszenie znikło.

Edytowane przez Jerzy i Beata (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bbrpriv napisał:

W drugim poście masz odpowiedź ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza ,import z Francji,duże okna ,brak kibelka - poczytaj forum

Druga ,przyczepa angielska - poczytaj forum.

Oczywiście możesz się z tym nie zgodzić czytając te informacje ,które znajdziesz w zasobach forum. Co do kupna to jest Twoja i tylko Twoja decyzja nikt Ci przecież nie zabroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bbrpriv napisał:

Z teco co widze w drugim poscie ktos napisal ze nie ma ani kibelka ani lodowki. Z tego co ja widze jest kibelek i jest tez lodowka.  Czy wszystkie przyczepy z ogloszen sa zle? Czy wszyscy na tym forum maja nowe z salonu?

Gdzie w tej jest kibelek? https://www.otomoto.pl/oferta/fendt-fendt-diamant-590-sfds-klimatyzacja-kominek-prysznic-2013-rok-ID6Cxqhq.html?

Chyba że stacjonarny, który sobie wstawisz 

1 godzinę temu, bbrpriv napisał:

W UK takie przyczepy chodzą obecnie po 8,5k - 9k funtów. Czyli w przeliczeniu na PLNy wychodzi niemal 45-50k złotych. A gdzie zarobek handlarza, a gdzie koszt transportu? Nawet jakby handlarz kupił za 7k funtów tą przyczepę, to nadal sprzedawałby poniżej kosztu zakupu. Czyli za ile ją kupił, że opłacało mu się ją sprowadzić, zarejestrować i sprzedać z zyskiem? Kupił ją za 4k funtów? To jak ona wyglądała albo w takim razie co kupił? 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.