Skocz do zawartości

zakup przyczepy (pierwszej przyczepy)


Piotr Kowal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pierwszy post i pierwsze pytanie, zakup 1 przyczepy budżet ok 30 tyś i co lepsze (dla rodziny 2+2) np roczniki 2008 (lub młodsze)  Hobby 540 Excellent UL wersja europejska (lecz lekko uszkodzona do wymiany dwa okna) zdjęcia poniżej czy może np. przyczepa z Anglii https://www.otomoto.pl/…/saris-adria-adora-senator-indian-s…

88080156_368320964077572_6434844239091204096_n.jpg

88055679_1441663909340050_3775532847415164928_n.jpg

88166287_603581543559118_5266972850975145984_n.jpg

88084296_1296036637252481_1819286174502486016_n.jpg

88113175_132037501539475_2412548787328253952_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj 

Wyboru dużego nie masz a nawet bym powiedział wcale. 

Jepej wymienić dwa okna niż remontować całą mam tu na myśli angielkę. 

A poza tymi dwoma nie ma innych przyczep takich przy których nie trzeba nic robić. 

Pośpiech dobrze nie wróży 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Piotr Kowal napisał:

Wybór wiadomo jest dużo większy bardziej mnie interesuje czy iść w kierunku anglików które często są lepiej doposażone (kuchnie, łazienki itp.) czy też pozostać przy wyborze wersji "europejskiej"

I które w 99%przypadkach są zgniłkami 

Jeśli chodzi Tobie o wyposażenie to zostawię to bez komentarza. 

Europejki są porządnie wykonane i nie ma z nimi problemów. Tylko trzeba znaleźć dobrą czystą szczelna zadbaną a posłuży. 

A w Anglikach pewnie cena Ciebie kusi i wyposażenie typu piekarnik. I tyle. 

Ciepłą wodę mają już większość przyczep jeśli nie to niewielki koszt dołożyć. Z piekarnika raczej nigdy nie skorzystasz chyba że lubisz pięc placki na kempingu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziesz coś co Ciebie zainteresuje podrzuć link zobaczymy obejrzymy skomentujemy. 

Jakie DMC ma auto ważny element. 

Jaki układ Ciebie interesuje. 

Czy chcesz zatrzymywać się na  polach kempingowych czy raczej spokój natóra tz. Na dziko. 

Hobby warte obejrzenia jak nie musisz daleko jechać. zawsze każda obejrzana przyczepa doje doświadczenie. Poszukaj ile kosztują takie szyby zorientuj się co możesz utargować i będziesz wiedział czy warto. 

Na FB jest taki sprzedawca przyczepy DK. Ma dobrą opinię. Podobnie jak Pani ola sztuka z Białogardu. Zobacz u braci Klaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym coś podpowiedzieć w sprawie okien. Jaki koszt nowych okien to wiadomo. Ale proszę sprawdź np. w Klaja czy ten model był w produkcji tzw. powszechnej. Ja miałam Hobby niby wszystko ok., ale też szukałam okna dużego i okazało się, że była to produkcja tzw. seria limitowana i nigdzie nie było możliwości kupna nawet szyby tych rozmiarów. Dlatego polecam to sprawdzić. Przyczepa jest fajna i warta zainteresowania. Chyba została fest otarta np. o drzewo. To się zdarza nawet najlepszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kampeli89 napisał:

Hej  !! Na co najlepiej zwrocic uwagę przy zakupie pierwszej przyczepy? Dodam tylko, ze zastanwiam sie nad kupieniem modelu z drugiej reki. Z gory dzieki za odp?

Ja bym zwrócił uwagę na to czy zapoznałem się już tematami na forum czy też nie. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.