Skocz do zawartości

Burstner 530


smkrot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. W ofeercie do sprzedaży pojawiła się taka przyczepa :

https://www.olx.pl/oferta/zarejestrowany97-burstner-530-pietrusy-6os-prysznic-przedsionek-1150kg-CID5-IDBLCxw.html#ecb980c8d6

Przyczepa jest od handlarza , ale nie chciałbym jej skreślać przez to  i wybieram się na oględziny . Sprzedający podesłał kilka dodatkowych zdjęć 

W opisie nigdzie nie jest wpisane tradycyjne : "przyczepa sucha" lub " 100 % szczelna"  :hmm:

Poza standardowymi rzeczami , które trzeba sprawdzić może fachowe oko dostrzeże coś na załączonych zdjęciach , za wszelkie uwagi z góry dziękuję. 

IMG_6411.JPG

IMG_6414.JPG

IMG_6417.JPG

IMG_6420.JPG

IMG_6422.JPG

IMG_6426.JPG

IMG_6432.JPG

IMG_6434.JPG

IMG_6449.JPG

IMG_6451.JPG

IMG_6455.JPG

IMG_6458.JPG

IMG_6473.JPG

IMG_6474.JPG

IMG_6476.JPG

IMG_6478.JPG

IMG_6480.JPG

IMG_6482.JPG

IMG_6483.JPG

IMG_6484.JPG

IMG_6487.JPG

IMG_6493.JPG

IMG_6495.JPG

IMG_6497.JPG

IMG_6499.JPG

IMG_6500.JPG

IMG_6504.JPG

IMG_6505.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, smkrot napisał:

dostrzeże coś na załączonych zdjęciach

Cytat

Jeżeli chcą Państwo zobaczyć miejsce, punkt w przyczepie którego nie widać na zdjęciach, prosimy o kontakt - zrobimy dodatkowe zdjęcia o dużej rozdzielczości i wyślemy, żeby rozwiać wątpliwości i zachęcić do osobistych oględzin przyczepy.

Masz dość blisko więc się nie zastanawiaj i ruszaj, może nakręć film z oględzin, jeżeli coś Ci będzie podejrzane. Cytat z oferty brzmi dość wiarygodnie i wzbudza zaufanie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno tylna szyba ubita od dołu ( ładnie wyrównana szczerba ),

w lodówce nie ma półki w drzwiach i drzwiczek od zamrażalnika (!)

przy kibelku dziwnie odstaje ściana z prawej strony, jakby nie była oryginalna,

brak zaczepu ze stabilizatorem - przy tak dużej przyczepie to konieczność,

po lewej stronie kuchni, na górze pod szafkami dziwne zaciemnienie ( do sprawdzenia ),

jedna deska pod materacem w górnym piętrusie jakaś inna,

nie wiem czemu na jednym zdjęciu w podkowie pasują poduchy, a na innym już nie...

I nie podobają mi się te łaty w innym kolorze na zewnątrz poszycia. Pod zderzakiem z tyłu, nad zderzakiem po bokach i z przodu przez bakistę. Jest to stare, może oryginalne ale do dokładnego oblukania.

Powodzenia :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co doz ściany w toalecie to powinna być tam listwa maskująca pomiędzy toaletą a ścianą, możliwe że była ściana wymieniana i stąd brak tej listwy. Moim zdaniem tapicerka nie jest oryginalna i była wymieniana, deska ta wygięta w drugą stronę chyba włożona jest odwrotnie? Pod łóżkiem ślad po kole zapasowym. Sprawdź też narożniki oraz podłogę w przedniej bakiście..

Edytowane przez PolariS (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie u Kazimierza dostaniesz przyczepy bez przecieków i suche. niestety nie oznacza to, że będą bez przygód.

na szczęście naprawiane są dosyć dobrze

minusem jest ich zużycie, praktycznie wszystkie są zajechane do końca, bez kompletu wyposażenia, podmieniane elementy itp

syn ma wypożyczalnie i mam wrażenie że wymieniają w budkach wyposażenie w miarę potrzeb i zniszczeń uzupełniając braki na bieżąco

ciężko cokolwiek utargować, przez co stosunek stanu do ceny nie jest najlepszy biorąc pod uwagę braki stabilizatora itp

oczywiście trzeba wszystko samemu sprawdzić i zajrzeć w każdy kąt, wytknąć braki, wady i usterki

masz blisko to pojedź, nawet edukacyjnie, jest zawsze kilka sztuk na placu to wyrobisz sobie zdanie

 

miałem dwie budki od nich, kilkanaście oglądałem, kilka kupiłem ze znajomymi, nie było źle

ale wymagania rosną ........................

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź też pod uwagę że przyczepy z tego miejsca od tego sprzedawcy są wypożyczane wynajmowane. 

A sprzedawca nie ma na forum dobrej opinii sam byłem pomagałem oglądać przyczepy od niego. Oczywiście sprzedawca stważa przemiłą wrażenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje wszystkim za podpowiedzi . Póki co niestety nie podjechałem jeszcze obejrzeć tej przyczepy (problemy rodzinne) więc nic nie mogę powiedzieć 

Cytat

Na pewno tylna szyba ubita od dołu ( ładnie wyrównana szczerba ),

Rozumiem , że to nie jest tak oryginalnie- widziałem inna taką przyczepę w internecie z identycznym uszkodzeniem 

 

Cytat

brak zaczepu ze stabilizatorem - przy tak dużej przyczepie to konieczność,

W poprzedniej przyczepie nie miałem stabilizatora ale była to Hobby 420 rozumiem , że w tej wielkości budce musi być obowiązkowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle linia ich dzielenia jest zlicowana z listwą przyczepy. Trzeba sprawdzić czy to norma że w tym egzemplarzu jest inaczej, może tak, a może drzwi są od innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Funiaki napisał:

Zwykle linia ich dzielenia jest zlicowana z listwą przyczepy. Trzeba sprawdzić czy to norma że w tym egzemplarzu jest inaczej, może tak, a może drzwi są od innego.

Podział drzwi nie ma nic wspólnego z podziałem poszycia boku. Tu jest wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.