Skocz do zawartości

zgubiłem kluczyki....


paweleksiara

Rekomendowane odpowiedzi

No to dużo się nie pomyliłem w szacowaniu - realnie otwarcie i dorobienie skubnie koło 200+dojazd otwieracza
mało nie jest ale da się przeżyć - na bank bym się sam nie brał bo można sporo kłopotu sobie narobić.
A za 100zł też nie mając wprawy wyciągać i wkładać okno - marna kalkulacja

Godzinę temu, Kevin napisał:

moje cery to umią, ja też, bez firmy, napisz na priv. 

O widzisz już masz specjalistki i to od angielek bo Kevin też lewostronną powozi  :) 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dużo się nie pomyliłem w szacowaniu - realnie otwarcie i dorobienie skubnie koło 200+dojazd otwieracza
mało nie jest ale da się przeżyć - na bank bym się sam nie brał bo można sporo kłopotu sobie narobić.
A za 100zł też nie mając wprawy wyciągać i wkładać okno - marna kalkulacja
O widzisz już masz specjalistki i to od angielek bo Kevin też lewostronną powozi   
W kraku na trzyciej górze jadąc na węgrzce jast koleś co dorabia kuczyki do wkładek naprawia zamki i stacyjki. I ceny ma normalne. Za naprawienie stcyjki z zablokowanym kluczykiem 50 PLN to info dla Ciebie@smok_wawelski starszy Pan Ale prawdziwy fachura.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za naprawienie stacyjki z zablokowanym kluczykiem 50 - cena wg mnie super to w Sharanie i bliźniakach  typowa usterka o ile zaniedba się okresowego smarowania
Dzięki serdeczne - na razie mam temat ogarnięty ale takie info zawsze się przyda jak nie mi to jakiemuś kumplowi  :) 
W ubiegłym roku robiłem auciany - trza było mi mocno na szybko wiec uderzyłem w bliskie  znane i pewne miejsce czyli na Malborską do Kluczyka
I tak byłem uchachany jak małpa z bateryjki  ze nie zmienny kod bo byłoby prawie x2 :) 

 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Do wkładek. Dajesz wkładkę i dorabia. Mnie dorabiał do forda Ale to było z 10 lat temu. Ale mogę się dowiedzieć. Z pare lat temu mi stacyjke naprawiał a koledze zamek w bagażniku w tym roku. Ceny skromne.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kevin napisał:

...ale trza mieć kluczyk na wzór? 

a  jak immo przegrać - choć niekoniecznie bo można i kod z immo wyciągnąć tyle ze  interfejs i soft odpowiedni jest konieczny 
@klonik058 Fordzina jaka stara ? immo miała  ?   - jak miała to i gość ma zabawki ku temu zeby kota z immo wyciągnąć :) 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



... w bliskie  znane i pewne miejsce czyli na Malborską do Kluczyka
I tak byłem uchachany jak małpa z bateryjki  ze nie zmienny kod bo byłoby prawie x2  
 

Na malborskiej są dobrzy i znani dlatego się cenią. A ceny mają dość drogie. Ale tam każdy uderza i stąd się bierze ta cena. Aten gość to starej daty fachura. Taki dziwny nic nie mówi tylko robi. Ja byłem zadowolony i nie tylko ja. Tylko niewiem jak z imobilzajerem. Czy też dorabia.


Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, klonik058 napisał:

Na malborskiej są dobrzy i znani dlatego się cenią. A ceny mają dość drogie.

Dokładnie tak - ja potrzebowałem na już, miałem rzut beretem  ze Swoszowic wiec świadomie poszedłem w nieco drożnej - cóż za wygodę i szybkość się buli  - taki live :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a  jak immo przegrać - choć niekoniecznie bo można i kod z immo wyciągnąć tyle ze  interfejs i soft odpowiedni jest konieczny 
[mention=21264]klonik058[/mention] Fordzina jaka stara ? immo miała  ?   - jak miała to i gość ma zabawki ku temu zeby kota z immo wyciągnąć  
Nie wiem to był szwagra Stary ford i chyba bez imo. Pamiętam ze wkładki i stacyjke zawieźliśmy i mam zrobił. A jeszcze wkładki były w częściach pierwszych i uszkodzone i poskladał to wszystko. Ale to dawno było.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.