Skocz do zawartości

Mover - zakup + instalacja + montaż


Sadyhem

Rekomendowane odpowiedzi

Witacie,

Sprawa następująca: na wyjazd wakacyjny chcę mover, ale póki co nie mam nic (akumulator, ładowarka). Z racji braku wolnego czasu chcę zlecić całość. Po rekonesansie, wybór kieruję na zestaw od braci Klaja: https://sklep.klaja.pl/pl/p/Naped-ENDURO-Akumulator-Ladowarka-Montaz/3013 - całość 5000 zł

Mam mały bufor ładowności, dlatego jak najlżejszy mover. Czy ktoś z forumowiczów może polecić jeszcze jakiś serwis na południu aby dostać ofertę ? Pytałem jeszcze w serwisie w Jełowej niedaleko Opola, ale tam otrzymałem wycenę ok 6500 (inny napęd w cenie 1000 euro, ale montaż całość ponad 1000 zł)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Obelinku mover 2880 zł,

nie enduro ani tourismus, ale pytani posiadacze mówili, że ok,  oczywiście pewnie niezadowoleni też się znajdą

gdzie i za ile montaż - tego już nie powiem, zwłaszcza w Twoich okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Voku napisał:

Za taką kasę kupowałem automat i nie jest wcale taki lekki, zamów na Obelinku jak ci wyżej kolega radzi, jeszcze ci zostanie na inne graty.

Ale tutaj masz komplet. Za 5k nie dostaniesz chyba automatu, ładowarki, aku i montażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sry nie spojrzałem. Pytanie czy ta oferta jest aktualna? Bo widzę że brak. Ja swój mover 2 lata temu kupowałem 600zł taniej niż można go kupić obecnie WTF? I to na Obelinku. 
Ale jak by tak poskładał, mover 3000zł aku 500zł, ładowarka 500zł, montaż 500,  to i tak da się zaoszczędzić :D 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Voku napisał:

A to sry nie spojrzałem. Pytanie czy ta oferta jest aktualna? Bo widzę że brak. Ja swój mover 2 lata temu kupowałem 600zł taniej niż można go kupić obecnie WTF? I to na Obelinku. 
 

Przestudiowałam ten wątek 100 stronnicowy i widać po nim, że ceny poszły mocno w górę, dodatkowo teraz jest sezon więc promocji brak :( 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie montuje w swojej przyczepie ten mover. Mechaniczna cześć zakończona. W weekend podłączenie elektryki. Dorzucę później  coś od siebie w formie minirelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, karus napisał:

Tofel i jak oceniasz ten montaż? w 1 osobę się uda?

Tak, ale trochę gimnastyki masz zagwarantowane. Tam pod spodem nie ma dużo miejsca a ja mam budkę w nieco ciasnym garażu. Nurkowanie pod przyczepę celem korekty ustawień (tak kilkanaście razy) to już wysiłek. Jak poskładasz belki łączące to już pod spodem "0" ruchu. Dlatego elektrykę i przewody będę robił na działce - na wolnym powietrzu. A na działce może jakieś zwierzę spotkam np. żubra z puszczy (puszki) tyskiej? i montaż będzie bardziej płynny?. Ale to w weekend.

Edytowane przez Tofel
Kosmetyka postu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tofel napisał:

Tak, ale trochę gimnastyki masz zagwarantowane. Tam pod spodem nie ma dużo miejsca a ja mam budkę w nieco ciasnym garażu. Nurkowanie pod przyczepę celem korekty ustawień (tak kilkanaście razy) to już wysiłek. Jak poskładasz belki łączące to już pod spodem "0" ruchu. Dlatego elektrykę i przewody będę robił na działce - na wolnym powietrzu. A na działce może jakieś zwierzę spotkam np. żubra z puszczy (puszki) tyskiej? i montaż będzie bardziej płynny?. Ale to w weekend.

? okej to juz wiem co mnie czeka :D daj znać jak skończysz elektrykę, jakie wrażenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupisz ten z Obelinka  mover 2880 zł to jeśli nie masz czasu, a serwisu typowo od kempingu niema w okolicy. To zleć to jakiemuś kumatemu mechanikowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.